Karm dla psów Farmina Vet Life Gastrointestinal 12 kg
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Farmina Vet Life Gastrointestinal 12 kg 2 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Farmina Vet Life Gastrointestinal 12 kg
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Farmina Vet Life – Gastrointestinal – sucha karma dla psa 12kg FAR212Farmina Vet Life - Gastrointestina Miskakarmy.plZłóż skargę | 385 zł |
Karma sucha Farmina Vet Life Gastro-Intestinal dla psa - 12 kg PVT120008SJohnDog.pl Złóż skargę | 309 zł |
Farmina Vet Life Dog Gastro-Intestinal - 2 x 12 kgFarmina Vet Life Dog Gastro-Intestin Zooplus.plZłóż skargę | 580 zł |
VetLife Farmina Gastrointestinal 12 kgFarmina Vet Life Gastrointestina Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 295 zł |
Farmina Pet Foods Vet Life Gastro-Intestinal Pies 12kg | 326 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Farmina Vet Life
od 99 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mięso z kurczaka, ryż, tłuszcz, gluten, ryby, jajka, olej, ekstrakt z nagietka, super premium
od 88 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na otyłość, v sostave: orkisz, buraki, kurczak, owies, tłuszcz, ryby, g. białko, olej, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: kurczak, gluten, wieprzowina, owies, orkisz, białka, tłuszcz, ryby, jajka, super premium
od 76 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcz, jajka, owies, buraki, białka, olej, klasa: super premium
od 307 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mięso z kurczaka, ryż, tłuszcz, gluten, ryby, jajka, olej, ekstrakt z nagietka, super premium
od 332 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, kurczak, tłuszcz, ziemniaki, owies, jajka, np. białka, olej, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: mięso z kurczaka, ziemniaki, wątróbka drobiowa, tłuszcz, ryba, quinoa, super premium
od 99 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na otyłość, v sostave: kurczak, orkisz, białko, jajka, owies, buraki, ryby, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko rybne, skrobia ryżowa, olej rybny, ekstrakt z nagietka, super premium
od 339 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia ryżowa, hydrolizat białka, olej rybny, chlorek potasu, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, ziemniaki, olej rybny, wątróbka drobiowa, ryba, quinoa, super premium
od 325 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na otyłość, v sostave: kurczak, orkisz, białko, jajka, owies, buraki, ryby, tłuszcz, klasa: super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso z kurczaka, owies, błonnik grochowy, ryby, ryż, tłuszcz, olej, jajka, super premium
od 107 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia ryżowa, hydrolizat białka, olej rybny, chlorek potasu, klasa: super premium
od 103 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko rybne, skrobia ryżowa, olej rybny, ekstrakt z nagietka, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na wątrobę, v sostave: orkisz, tłuszcz, gluten, białko, tłuszcz, owies, buraki, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: mięso z kurczaka, ziemniaki, ryby, wątróbka drobiowa, tłuszcz, quinoa, super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: kurczak, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 27 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: kurczak, gluten, wieprzowina, groszek, owies, ryby, białka, tłuszcz, zioła, super premium
od 309 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na wątrobę, v sostave: orkisz, tłuszcz, gluten, białko, tłuszcz, owies, buraki, klasa: super premium
Modyfikacje Farmina Vet Life Gastrointestinal
Ceny na Farmina Vet Life Gastrointestinal |
---|---|---|---|---|
Farmina Vet Life Gastrointestinal 2 kg | od 90 zł | 12 oferty | ||
Farmina Vet Life Gastrointestinal 12 kg | od 293 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 309 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki 69%, odwodnione. mączka rybna 14%, olej rybny, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 315 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: ryż, kukurydza, gluten, białka, olej, tłuszcze, klasa: super premium
od 278 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 315 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 262 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 258 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: kukurydza, gluten, mąka sojowa, białko, tłuszcz, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, gluten, białko, buraki, olej, tłuszcz, klasa: super premium