Karm dla psów Royal Canin Skin Care 11 kg
Royal Canin Skin Care 11 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Skin Care 11 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Veterinary Canine Skin Care - 11 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Zbilansowana, kompletna i dobrze tolerowana: Royal Canin Veterinary Canine Skin Care to kompletna dieta opracowana specjalnie dla psów o wrażliwej skórze. Zawiera wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 332 zł |
ROYAL CANIN Dog skin care adult 11 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów.
Dieta SKIN CARE SMALL DOG to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłyc... więcejh psów ras małych, wspomagająca funkcje skóry w przypadku dermatoz i nadmiernej utray włosa. Dieta charakteryzuje się wysokim poziomem nienasyconych kwasów tłuszczowych.
W Fera.plZłóż skargę | 306 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Skin Care - 11 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Zbilansowana, kompletna i dobrze tolerowana: Royal Canin Veterinary Canine Skin Care to kompletna dieta opracowana specjalnie dla psów o wrażliwej skórze. Zawiera wyselekcjonowan Bitiba.plZłóż skargę | 322 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Diet Dog Skin Care Adult 11 kgDo najczęstszych objawów zapaleń skórnych należy swędzenie, stany zapalne, łupież oraz nadmierne wypadanie sierści. By na sta... więcejłe zwalczyć te objawy, należy zm... EmpikZłóż skargę | 340 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Canine Skin Care 11kg | 378 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Royal Canin Vet DietPorównaj w tabeli →
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 342 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: wieprzowe i drobiowe, wątróbki wieprzowe i drobiowe, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko, gluten, minerały, tłuszcz, cykoria, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, do zębów, na nerki, na stawy, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, tłuszcze, gluten, ryż, białko, tłuszcz, błonnik, klasa: super premium
od 368 zł
mokra karma, 24 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mąka ryżowa, tłuszcze zwierzęce, ryż, wątróbka drobiowa, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 311 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 347 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: wątróbka drobiowa, błonnik roślinny, kukurydza, białka, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, na nerki, v sostave: zboża, drób, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 49 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 351 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, mąka kukurydziana i pszenna, tłuszcze, proszek jajeczny, gluten, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, wątróbka drobiowa, zboża, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Wskazania:
- Atopowe zapalenie skóry
- Rybia łuska
- Wsparcie funkcji skóry (dermatoza, wypadanie włosów)
- ropne zapalenie skóry
- Kontaktowe alergiczne zapalenie skóry (w tym po ukąszeniach pcheł)
- Okres gojenia zmian skórnych
- Zapalenie ucha zewnętrznego
- Ciąża
- Laktacja
- Wysokość
Modyfikacje Royal Canin Skin Care
Ceny na Royal Canin Skin Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Skin Care 2 kg | od 81 zł | 2 oferty | ||
Royal Canin Skin Care 8 kg | od 313 zł | 2 oferty | ||
Royal Canin Skin Care 11 kg | od 306 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 313 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 349 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 350 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 376 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna