Корм для собак Royal Canin Giant Adult 15 кг
Фото 4 |
Royal Canin Giant Adult 15 kg 4 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Giant Adult 15 кг
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla dorosłych psów Royal Canin Giant Adult olbrzymie rasy powySucha karma dla bardzo dużych psów od 45 kg w wieku 18/24 miesięcy. Promuje zdrowe kości i stawy, wzmacniając szkielet do utr... щеzymania dużej wagi. Dba o zdrowie układu serca. Wygodny dla trawienia. Rozetka.plПоскаржитись | 250 zł |
Royal Canin Giant Adult 15 kgOdpowiednie dla doros?ych psów o wadze 45 kg i wi?cej. Sucha karma dla psów ROYAL CANIN® Giant Adult jest specjalnie opracowa... щеna z my?l? o potrzebach bardzo du?ych psów, takich jak Twój pies. Ze wzgl?du na rozmiar Twojego psa wa?ne jest, aby spo?ywa? korzystne sk?adniki od?ywcze, które pomagaj? utrzyma? zdrowe ko?ci, dzi?ki czemu mo?e efektywnie wspiera? swoj? w?asn? wag? cia?a. Dlatego karma ROYAL CANIN® Giant Adult zawiera glukozamin? i chondroityn?, które pomagaj? utrzyma? mi??nie Twojego psa oraz zdrowie chrz?stki i ko?ci. Ta sucha karma zawiera wy??czny i zbilansowany kompleks przeciwutleniac Proshop.plПоскаржитись | 333 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Giant Adult, 15 kg + 3 kgSucha karma pełnoporcjowa dla psów dorosłych powyżej 18 lub 24 miesiąca życia bardzo dużych ras. Zawarty w karmie kompleks op... щеatentowanych współdziałający EmpikПоскаржитись | 305 zł |
Karma Royal Canin SHN Giant Adult (15 kg )Specyfikacja Waga produktu 15 kg Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera wi... щеtaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina A Wiek zwierzęcia Dorosły Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 326 zł |
ROYAL CANIN SHN Giant Adult 15+3 kgROYAL CANIN® Giant Adult to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja i wspiera specyficzne potrz... щеeby dorosłych psów bardzo dużej wielkości. Karma ta jest odpowiednia dla bardzo dużych psów o wadze powyżej 45 kg od 18. lub 24. miesiąca życia. Ogromna wielkość i aktywny styl życia bardzo dużych psów mogą znacznie obciążać stawy. Nasze wyjątkowe połączenie minerałów i substancji odżywczych wzmacnia kości i stawy Twojego bardzo dużego psa. Ze względu na dłuższy czas trawienia bardzo duże psy są bardziej podatne na zaburzenia trawienia niż mniejsze rasy. Ta receptura z wysokogatunkowy Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 223 zł |
ще 17 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 4 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 60 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: від 8 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, масла і жири, рослинні субпродукти, клас: суперпреміум
від 101 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 4 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 259 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Giant Adult
Ціни на Royal Canin Giant Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Giant Adult 4 кг | від 80 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Giant Adult 15 кг | від 223 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 203 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 253 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 231 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: борошно з лосося 14%, злаки, жири, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 151 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 267 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 235 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, для суглобів, в составе: протеїни птиці, злаки, курка, овочі, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 197 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум