Корм для собак Royal Canin Maxi Ageing 8+ 15 кг
Royal Canin Maxi Ageing 8+ 15 kg 3 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maxi Ageing 8+ 15 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Maxi Ageing karma sucha dla psów dojrzałych, po 8 roku życia,Sucha karma dla psów ras dużych, które ukończyły 8 rok życia. Karma ROYAL CANIN® Maxi Ageing 8+ została opracowana specjalnie... щеdla starszych psów ras dużych (od 26 do 44 kg), powyżej 8. roku życia. Na tym etapie życia, psy ras dużych maję tendencję do rozwoju nadwagi, ponieważ stają się mniej aktywne, w związku z tym ich wydatek energetyczny jest dużo mniejszy. Dlatego ważne jest, aby przestrzegać zalecanych dziennych dawek karmy. Wysokiej jakości białka L.I.P, charakteryzując Miskakarmy.plПоскаржитись | 441 zł |
Royal Canin Maxi Ageing 8+ - 2 x 15 kgSucha karma Royal Canin Maxi Ageing 8+ to dobry wybór, jeśli chcesz idealnie wspierać swojego psiego seniora dużej rasy w pro... щеcesie starzenia się. Ten zbilansowany posiłek zapewnia Twojemu pupilowi odpowiedni profil składników odżywczych, który może przyczynić się do jego witalności w podeszłym wieku. Royal Canin Maxi Ageing 8+ składa się ze specjalnie dopasowanych krokiecików, których kształt, wielkość i tekstura zachęcają do intensywnego żucia i mogą w ten sposób zapobiec zakrztuszeniu się pokarmem. Receptura zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3, które mogą przyczynić się między innymi do prawidłowej pracy serca. Do tego dochodzi wysokiej jakości białko L.I.P., które jest szczególnie lekkostrawne. Ponadto karma Royal Canin Maxi Ageing 8+ ma wartość energetyczną dostosowaną do potrzeb psów starszych. Właściwości Royal Canin Maxi Ageing 8+: Zbilansowana karma sucha dla psów ras dużych od 8 roku życia. Witalność i wsparcie Dzięki specjalnie skomponowanej recepturze dla starzejących się psów ras średnich. Pierścieniowe krokiety Krokiety są dopasowane do rozmiarów i siły uścisku szczęki i tym samym wspomagają mięśnie żwaczowe. Royal Canin Maxi Ageing 8+ w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla psów dużych ras od 8 roku życia. Kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 540 zł |
ROYAL CANIN SHN Maxi Ageing 8+ 15 kgKarma ROYAL CANIN® Maxi Ageing 8+ to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura dla psów od 8. roku życia, która za... щеspokaja szczególne potrzeby Twojego dużego psa i wspiera go w starszym wieku. Ze względu na dłuższy czas trawienia duże psy są bardziej podatne na zaburzenia trawienia niż mniejsze rasy. Krokiety Maxi Ageing 8+ zawierają lekkostrawne białka i zbilansowaną zawartość błonnika pokarmowego, które wspomagają zdrowie układu trawiennego. W przypadku dużych psów o wadze od 26 do 44 kg większość masy spoczywa na stawach. Receptura ta składa się ze specjalnej kombinacji minerałów i substancji odżywczych, które wspomagają kości i stawy starszych psów. Twój starszy pies potrzebuje określonych składników odżywczych, aby zachować zdrowie. Receptura ta jest wzbogacona o mieszankę niezbędnych witamin i substancji odżywczych, tj. EPA i DHA, i przez całe życie wspiera witalność Twojego psa. Szczególna wielkość i kształt naszych krokietów uwzględniają kształt szczęki starszego psa i zapewniają, że odpowiednio gryzie on spożywany pokarm. Karma ROYAL CANIN® Maxi Ageing 8+ jest dostępna również jako karma mokra: Kawałki w sosie. Zdolności sensoryczne starszych psów zmniejszają się wraz z wiekiem, dlatego mieszanie mokrej i suchej karmy pomaga poprawić smakowitość posiłku. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 260 zł |
Royal Canin Maxi Ageing 8+ 15 kg | 331 zł |
Royal Canin Maxi Ageing 8+ karma sucha dla psów dojrzałych, po 8 roku życi | 359 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 4 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 259 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 36 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 221 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Maxi Ageing 8+
Ціни на Royal Canin Maxi Ageing 8+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Ageing 8+ 3 кг | від 87 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Maxi Ageing 8+ 15 кг | від 260 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 240 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: лосось, злаки, протеїни, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 324 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: білок птиці, кукурудза, ячмінь, борошно, глютен, білок, жири, мінерали, клас: суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум