Корм для собак Royal Canin Maxi Light Weight Care 12 кг
Закрити
Шапка
Royal Canin Maxi Light Weight Care 12 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maxi Light Weight Care 12 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin CCN Light Weight Care Maxi Dog 12kg RO305350 | 282 zł |
Sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Digestive 12kg (3182550928625)Skład: Suszone białko drobiowe, błonnik roślinny, kukurydza, jęczmień, mąka kukurydziana, gluten kukurydziany, izolat białka... щеroślinnego*, hydrolizat białka zwierzęcego, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, proszek celulozowy, fruktooligosach Rozetka.plПоскаржитись | 249 zł |
Royal Canin Maxi Light Weight Care - 12 kgWiele psów, które mają nadwagę, może cierpieć z powodu nadmiernego obciążenia stawów. Aby utrzymać szczupłą sylwetkę swojego... щеpsa, podawaj mu zbilansowaną karmę Royal Canin Maxi Light Weight Care o wysokiej smakowitości, zapewniającej długotrwałe uczucie sytości. Royal Canin Maxi Light Weight Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dużych (26–44 kg) i dorosłych psów (od 15 miesiąca życia) ze skłonnościami do nadwagi Zawiera 35% mniej tłuszczu (niż standardowa karma): ułatwia redukcję i utrzymanie wagi Wysoka zawartość białka (27%): umożliwia utrzymanie istniejącej masy mięśniowej i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczu (11%): ułatwia utrzymać optymalną wagę Rozpuszczalny i nierozpuszczaln Zooplus.plПоскаржитись | 248 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care Maxi 12 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę suchą dla dużych psów ze skłonnością do nadwagi? U psów z nadwagą może wystąpić zwi... щеększone obciążenie stawów, spowodowane dodatkowymi kilogramami. Aby utrzymać dobrą kondycję psa, należy sięgnąć po zbilansowaną, smaczną i sycącą karmę. Karma Light Weight Care Maxi jest odpowiednia dla psów o wadze od 26 do 44 kg i została opracowana specjalnie dla zapewnienia psom dobrego zdrowia. W jaki sposób karma Royal Canin Light Weight Care pomaga psom zachować idealną wagę? Receptura zawiera dużą ilość białka, aby pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej. Royal Canin przywiązuje dużą wagę do stosowania białek wyłącznie najwyższej jakości. Receptura jest szczególnie dostosowana do potrzeb dużych psów ze skłonnością do nadwagi. Zawiera błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczaln Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 216 zł |
Royal Canin Royal Canin CCN Mini Digestive Care 12kg | 267 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 37 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 40 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, в составе: кукурудза, білок птиці, пшениця, жири, глютен, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, в составе: кукурудза, білок птиці, пшениця, жири, глютен, мінерали, клас: суперпреміум
від 92 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Maxi Light Weight Care
Ціни на Royal Canin Maxi Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Light Weight Care 3 кг | від 74 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Maxi Light Weight Care 12 кг | від 216 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: білок птиці, кукурудза, ячмінь, борошно, глютен, білок, жири, мінерали, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум