Karm dla psów Royal Canin Maxi Light Weight Care 12 kg
Zamknij
Menu
Royal Canin Maxi Light Weight Care 12 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maxi Light Weight Care 12 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin CCN Light Weight Care Maxi Dog 12kg RO305350 | 287 zł |
Sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Digestive 12kg (3182550928625)Skład: Suszone białko drobiowe, błonnik roślinny, kukurydza, jęczmień, mąka kukurydziana, gluten kukurydziany, izolat białka... więcejroślinnego*, hydrolizat białka zwierzęcego, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, proszek celulozowy, fruktooligosach Rozetka.plZłóż skargę | 249 zł |
Royal Canin Maxi Light Weight Care - 12 kgWiele psów, które mają nadwagę, może cierpieć z powodu nadmiernego obciążenia stawów. Aby utrzymać szczupłą sylwetkę swojego... więcejpsa, podawaj mu zbilansowaną karmę Royal Canin Maxi Light Weight Care o wysokiej smakowitości, zapewniającej długotrwałe uczucie sytości. Royal Canin Maxi Light Weight Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dużych (26–44 kg) i dorosłych psów (od 15 miesiąca życia) ze skłonnościami do nadwagi Zawiera 35% mniej tłuszczu (niż standardowa karma): ułatwia redukcję i utrzymanie wagi Wysoka zawartość białka (27%): umożliwia utrzymanie istniejącej masy mięśniowej i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczu (11%): ułatwia utrzymać optymalną wagę Rozpuszczalny i nierozpuszczaln Zooplus.plZłóż skargę | 248 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care Maxi 12 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę suchą dla dużych psów ze skłonnością do nadwagi? U psów z nadwagą może wystąpić zwi... więcejększone obciążenie stawów, spowodowane dodatkowymi kilogramami. Aby utrzymać dobrą kondycję psa, należy sięgnąć po zbilansowaną, smaczną i sycącą karmę. Karma Light Weight Care Maxi jest odpowiednia dla psów o wadze od 26 do 44 kg i została opracowana specjalnie dla zapewnienia psom dobrego zdrowia. W jaki sposób karma Royal Canin Light Weight Care pomaga psom zachować idealną wagę? Receptura zawiera dużą ilość białka, aby pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej. Royal Canin przywiązuje dużą wagę do stosowania białek wyłącznie najwyższej jakości. Receptura jest szczególnie dostosowana do potrzeb dużych psów ze skłonnością do nadwagi. Zawiera błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczaln Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 216 zł |
Royal Canin Maxi Light Weight Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużSucha karma dla psów dużych ras, które mają nadwagę. Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care Maxi, odpowiednia dla psów dorosłyc... więcejh o masie ciała od 26 do 44 kg, powstała, by wspomagać dobre samopoczucie Twojego psa. Receptura o wysokiej smakowitości pomaga psu utrzymać masę mięśniową dzięki zawartości wysoko strawnych białek. Firma Royal Canin bardzo poważnie podchodzi do wyboru surowców, a zwłaszcza białek, wykorzystując tylko białka najwyższej jakości, dostosowane do szczególnych potrzeb danego psa. W celu zapewnienia prawidłowego pasażu jelitowego i wspomagania uczucia sytości, karma ROYAL CANIN® Light Weight Care Maxi zawiera optymalną kombinację rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Miskakarmy.plZłóż skargę | 360 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Light Weight Care
Ceny na Royal Canin Maxi Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Light Weight Care 3 kg | od 74 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Maxi Light Weight Care 12 kg | od 216 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 282 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, jęczmień, mąka, gluten, białko, tłuszcze, minerały, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 333 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium