Karm dla psów Royal Canin Pug Adult 3 kg
Zdjęcia 5 |
Royal Canin Pug Adult 3 kg 1.5 kg3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Pug Adult 3 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Mops Adult 3 kgDlaczego należy zdecydować się na specjalną karmę dla dorosłych mopsów? Z reguły mops jest wytrzymałym, pełnym życia i inteligentnym psem. Dobroduszny, ale równie czujny i wierny – ten wszechstronny pies wszędzie podąża za „swoimi” ludźmi. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować opt... więcejymalne zdrowie. Wybór odpowiedniej karmy jest więc bardzo ważny. Karma Royal Canin Pug Adult jest przeznaczona dla mopsów od 10. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb tej rasy. Dlatego ta karma ma specjalnie dostosowaną wartość energetyczną, która pomaga mopsom utrzymać idealną masę ciała. Zawarta kombinacja błonnika zapewnia długotrwałe uczucie sytości oraz wspomaga zdrowe i regularne wypróżnienia. W fałdach skórnych może gromadzić się wilgoć, co może powodować podrażnienie skóry. Dzięki tej specyficznej dla danej rasy karmie suchej można wspomagać funkcję ochronną skóry. Może to przyczynić się do ogólnego stanu zdrowia skóry. Ze względu na charakterystycz Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 104 zł |
Royal Canin Pug Adult - 3 kgInteligencja, urok, dostojność i odwaga – nie bez przyczyny mops należy do ulubionych psów towarzyszących. Jednak z uwagi na skłonność do nadwagi i charakterystycz Zooplus.plZłóż skargę | 109 zł |
Royal Canin Pug Adult - 3 kgInteligencja, urok, dostojność i odwaga – nie bez przyczyny mops należy do ulubionych psów towarzyszących. Jednak z uwagi na skłonność do nadwagi i charakterystycz Bitiba.plZłóż skargę | 103 zł |
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 231 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, ryż, gluten, tłuszcze, pulpa, drożdże, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 167 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Pug Adult
Ceny na Royal Canin Pug Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Pug Adult 1.5 kg | od 53 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Pug Adult 3 kg | od 103 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 110 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium