Корм для собак Royal Canin Adult Pomeranian 1.5 кг
Фото 21 |
Royal Canin Adult Pomeranian 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Adult Pomeranian 1.5 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla dorosłych psów Royal Canin Pomeranian Adult 1,5 kg (318255Wyjątkowa karma w formie krokietów: zdrowie zębówKształt, rozmiar, konsystencja i formuła karmy dostosowana jest do małej pas... щеzcy pomeraniana. Formuła diety pomaga ograniczyć formowanie kamienia nazębnego dzięki specjalnym substancjam wiążącym wapno w ślinie (chelatory wapnia). Utrzymanie zdrowych kości i stawówFormuła POMERANIAN ADULT zawiera dostosowaną ilość składników mineralnych, które wspomagają utrzymanie zdrowych kości i stawów. Dieta jest wzbogacona o kwasy EPA i DHA*. *Kwas eikozapentaenow Rozetka.plПоскаржитись | 57 zł |
Royal Canin Breed Pomeranian Adult - Karma Sucha dla Psów Dorosłych Rasy S
✓ WSPOMAGANIE KOŚCI I STAWÓW
✓ ZDROWA SKÓRA I SIERŚĆ
✓ ZDROWIE PRZEWODU POKARMOWEGO zoo24.plПоскаржитись | 49 zł |
Royal Canin Royal Canin Breed pomeranian adult - karma sucha dla psów doroROYAL CANIN Pomeranian Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy szpic miniaturowy W firmie ROYAL CANIN® wierzymy, że każdy p... щеies jest wyjątkowy. Badamy cechy charakterystycz Bee.plПоскаржитись | 56 zł |
Royal Canin Pomeranian Adult - 1,5 kgMałe, puszyste i dość pewne siebie: szpice miniaturowe coraz częściej podbijają serca miłośników psów. Mają przyjazny charakt... щеer, nie poddają się nawet przy spotkaniach z większymi psami i potrafią szczekać zaskakująco głośno mimo niewielkich rozmiarów. Jeśli chodzi o żywienie, należy zwrócić uwagę na specjalne potrzeby psów małych ras. Royal Canin Pomeranian Adult idealnie nadaje się do codziennego karmienia, ponieważ została przygotowana z myślą o dobrostanie gatunkowych Royal Canin Pomeranian Adult w skrócie: Karma sucha dla dorosłych szpiców miniaturowych od 12 miesiąca życia. Receptura dopasowana do specjalnych wymagań żywieniowych tej rasy. Zbilansowany skład: karmę można łączyć z karmą mokrą Royal Canin Breed Pomeranian. Dopasowana forma krokietów: idealna dla małych szczęk szpiców, pies z łatwością może połknąć i pogryźć karmę. Skóra i sierść: karma zwiera kwasy tłuszczowe omega-6, jak również EPA i DHA i odpowiednich ilościach. Kości i stawy: odpowiednia zawartość minerałów, dodatek EPA i DHA. Lekkostrawna: może korzystnie wpłynąć na funkcje trawienne oraz poprawić konsystencję kału. Higiena jamy ustnej: żucie krokietów może być pomocne w czyszczeniu zębów. Rozmiar, kształt i konsystencja krokietów została specjalnie dostosowana do budowy szczęki szpiców miniaturowych. Jeszcze więcej urozmaicenia Karma Royal Canin Pomeranian jest dostępna także jako karma mokra. Jeżeli zamierzasz stosować model żywienia mieszanego, przestrzegaj naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój pies będzie otrzymywać prawidłową ilość karmy mokrej i suchej. Karmę mokrą do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Pomeranian znajdziesz tutaj: Royal Canin Pomaranian Adult Zooplus.plПоскаржитись | 52 zł |
ROYAL CANIN POMERANIAN BREED ADULT Karma sucha dla dorosłych szpiców miniaKrokiety ROYAL CANIN® Pomeranian Adult są specjalnie dostosowane do potrzeb małych pyszczków szpiców miniaturowych, dzięki cz... щеemu Twój pies może je z łatwością zjeść i przeżuwać. Karma ma wysoką strawność, co sprzyja optymalnemu trawieniu i konsystencji kału. Żucie krokietów może również wspomagać higienę zębów. Receptura zawiera również kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, które mogą przyczynić się do utrzymania zdrowia skóry i sierści. Specjalna receptura o dostosowanej zawartości minerałów, wzbogacona o EPA i DHA, może wspomagać kości i stawy. Karma ROYAL CANIN® Pomeranian Adult jest dostępna w postaci suchej/wilgotne Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 44 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 180 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мальтійська болонка, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, м'ясо свинини, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, такса, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: свинина, курка, риб'ячий жир, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Adult Pomeranian
Ціни на Royal Canin Adult Pomeranian |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Adult Pomeranian 0.5 кг | від 17 zł | 6 пропозицій | ||
Royal Canin Adult Pomeranian 1.5 кг | від 44 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Adult Pomeranian 3 кг | від 73 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вест-хайленд-уайт-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: злаки, рис, протеїни, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 2.25 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум