Корм для собак Royal Canin Boxer Puppy 12 кг
Royal Canin Boxer Puppy 12 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Boxer Puppy 12 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla szczeniąt Boxer Royal Canin Junior z drobiem i ryżem 12 kgRoyal Canin BHN Boxer Puppy - pełnoporcjowa sucha karma dla szczeniąt rasy bokser do 15 miesiąca życia. Pokarm spełnia wszyst... щеkie wysokie wymagania żywieniowe rozwijających się szczeniąt i wspiera ich system odpornościowy. Wysoko odżywcza formuła pokarmu jest bogata w kwasy tłuszczowe omega-3, które wspierają rozwój mózgu i proces uczenia się. Obecność antyoksydantów, odpowiednia zawartość wyselekcjonowan Rozetka.plПоскаржитись | 257 zł |
Royal Canin Royal Canin Sucha karma dla szczeniąt rasy boxer 12 kgKarma opracowana została specjalnie dla szczeniąt rasy bokser do 15 miesiąca życia, sprzyja naturalnym mechanizmom obronnym p... щеsa dzięki unikalnemu, opatentowanemu kompleksowi przeciwutleniac Bee.plПоскаржитись | 322 zł |
Royal Canin Boxer Puppy karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy bokSucha karma dla szczeniąt psów rasy bokser. ROYAL CANIN® Boxer Puppy zawiera opatentowany kompleks antyoksydantów, w tym wita... щеminę E, który wspomaga naturalna odporność szczenięcia. Kombinacja składników pokarmowych: wysokiej jakości białka (L.I.P.*) oraz prebiotyków (FOS) wspomaga zdrowie przewodu pokarmowego oraz równowagę flory bakteryjnej jelit, co zapewnia odpowiednią jakość kału. *Białka wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 376 zł |
Royal Canin Boxer Puppy - 12 kgMłody bokser potrzebuje karmy, która jest dostosowana do jego specjalnych potrzeb żywieniowych. Sucha karma Royal Canin Boxer... щеPuppy jest odpowiednia dla szczeniąt rasy bokser do 15 miesiąca życia. Formuła zawiera kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 268 zł |
ROYAL CANIN Boxer Puppy 12 kgDlaczego warto się zdecydować na specjalną karmę dla szczeniąt bokserów? Proces wzrostu jest ważną fazą w życiu szczenięcia... ще. Dlatego ważne jest, aby od samego początku zapewnić szczeniakowi składniki odżywcze, które przyczyniają się do optymalnego zdrowia. ROYAL CANIN Boxer Puppy jest odpowiednia dla szczeniąt rasy bokser do 15. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb tej rasy. Podczas tej kluczowej fazy szczenię przechodzi przemiany fizyczne i dokonuje nowych odkryć. Także jego odporność rozwija się stopniowo. Karma ROYAL CANIN Boxer Puppy zawiera opatentowany kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 236 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 180 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мальтійська болонка, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, м'ясо свинини, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, такса, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: свинина, курка, риб'ячий жир, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Boxer Puppy
Ціни на Royal Canin Boxer Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Boxer Puppy 3 кг | від 70 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Boxer Puppy 12 кг | від 236 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 333 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум