Корм для собак Royal Canin Maltese Adult 0.5 кг
Royal Canin Maltese Adult 0.5 kg 0.5 кг1.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maltese Adult 0.5 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych i starszych psów rasy maltańskiejSucha karma dla dorosłych psów rasy maltańczyk powyżej 10 miesiąca życia. Zawiera specjalny kompleks dbający o zdrowie skóry... щеi utrzymujący połysk sierści. Ma smakowitość, która zaspokaja psie rozdrażnienia i pobudza apetyt. Promuje zdrowy metabolizm i wygodne trawienie. Zmniejsza ilość i zapach kału. Wspomaga higienę jamy ustnej, zapobiegając powstawaniu płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Rozetka.plПоскаржитись | 17 zł |
ROYAL CANIN Maltese 0,5kgSpecyfikacja Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Biotyna Zawiera wit... щеaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina D3 Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Smak karmy Kukurydza Smak karmy Drób Wielkość psa XS ( ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 48 zł |
Royal Canin Maltese Adult, sucha karma dla psów dorosłych rasy maltańczykSucha karma dla dorosłych psów rasy maltańczyk. Royal Canin Maltese Adult jest odpowiednia dla maltańczyków od 10. miesiąca... щеżycia i została specjalnie dostosowana do potrzeb tej rasy. Pożywienie dostosowane do rasy pomaga utrzymać zdrową równowagę flory jelitowej. W ten sposób optymalnie wspomaga układ trawienny psa i jednocześnie redukuje nieprzyjemny zapach odchodów. Specjalna receptura została opracowana w celu wzmocnienia długiej sierści i delikatnej skóry maltańczyka. Receptura zawierająca wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 26 zł |
Royal Canin Maltese Adult 0,5kgRoyal Canin Maltese Adult 0,5kg
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych psów rasy maltańczyk - Powyżej 10 miesiąca życia. Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 30 zł |
Royal Canin BHN Maltese - sucha karma dla psa - 0,5kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 25 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, кокер-спанієль, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, лабрадор, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вест-хайленд-уайт-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: злаки, рис, протеїни, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, кокер-спанієль, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: злаки, борошно, жири, білки, клітковина, мінерали, жир, масло, дріжджі, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мопс, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вест-хайленд-уайт-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: злаки, рис, протеїни, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни
від 22 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: злаки, борошно, жири, білки, клітковина, мінерали, жир, масло, дріжджі, клас: суперпреміум
від 62 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: великі, лабрадор, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, цукру, молюски, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Maltese Adult
Ціни на Royal Canin Maltese Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maltese Adult 0.5 кг | від 17 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Maltese Adult 1.5 кг | від 45 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, в составе: курка, куряча печінка, картопля, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: протеїн качки 22%, м'ясо качки 5%, злаки, жир, олія, овочі, ягоди, трави, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для серця, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, курка, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, індичка, кукурудза, рис, борошно, білок, висівки, мінерали, клас: суперпреміум