Корм для собак Royal Canin Labrador Retriever Adult 5+ 12 кг
Закрити
Шапка
Royal Canin Labrador Retriever Adult 5+ 12 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Labrador Retriever Adult 5+ 12 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla dorosłych psów Royal Canin Labrador Retriever 5+ 12 kg (31Kompleks dla podtrzymania zdrowia w wieku dorosłymKarma LABRADOR RETRIEVER ADULT 5+* zostali wyprodukowani by wspierać o zdro... щеwie psów w okresie dojrzewania. Zawiera wyjątkową kombinację przeciwutleniac Rozetka.plПоскаржитись | 259 zł |
ROYAL CANIN Labrador Retriever Adult 5+ 12 kg karma sucha dla dojrzałych pKażda rasa ma specjalne wymogi, dlatego aby wspierać zdrowie psów rasowych powstała linia specjalistyczny Fera.plПоскаржитись | 264 zł |
Royal Canin Labrador Retriever Adult 5+ - 12 kgGdy pies rasy labrador retriever kończy 5 lat, jest już uważany za seniora. Choć przedstawiciele tej rasy cechują się potężną... щеbudową ciała, pies w zaawansowanym wieku może stać się nadwrażliwy na pewne pokarmy, co odbije się negatywnie na jego zdrowiu. Odpowiednia dieta może wpłynąć korzystnie na samopoczucie Twojego psa na tym etapie życia. Karmę Royal Canin Labrador Retriever 5+ stworzono, uwzględniając objawy starzenia typowe dla danej rasy. Silne, umięśnione ciało psa rasy labrador retriever może prowadzić do nadmiernego obciążenia stawów. Oprócz tego to właśnie psy tej rasy mają największą udział tkanki tłuszczowej w masie ciała spośród wszystkich dużych ras i cechują się skłonnością do nadmiernego przybierania na wadze. Karma Royal Canin Labrador Retriever Adult 5+ w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy labrador retriever powyżej 5 roku życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Zdrowe starzenie: kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 260 zł |
ROYAL CANIN Labrador Retriever 5+ Adult 12 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla starszych psów rasy labrador retriever od 5 roku życia? Labrador to z reguły weso... щеły i przyjazny dla dzieci rodzinny pies. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Wybór odpowiedniej karmy z uwzględnieniem etapu życia jest więc bardzo ważny. Karma ROYAL CANIN Labrador Retriever Adult 5+ została opracowana specjalnie w celu wspierania zdrowego procesu starzenia się u psów rasy labrador retriever. Specjalny kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 232 zł |
Royal Canin Royal Canin Labrador retriever adult 5+ - karma sucha dla dojrRoyal Canin Labrador Retriever Adult 5+ - Pełnoporcjow Bee.plПоскаржитись | 303 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, німецький дог, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: тапіока, м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, мальтійська болонка, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, м'ясо свинини, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, лабрадор, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: білок птиці, кукурудза, рис, глютен, жири, жом, дріжджі, клас: суперпреміум
від 68 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Labrador Retriever Adult 5+
Ціни на Royal Canin Labrador Retriever Adult 5+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Labrador Retriever Adult 5+ 3 кг | від 69 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Labrador Retriever Adult 5+ 12 кг | від 232 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 230 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, лабрадор, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ротвейлер, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 298 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 285 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: білок птиці, кукурудза, ячмінь, борошно, глютен, білок, жири, мінерали, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці 66.5%, м'ясо риби 6%, печінка 3%, рис, кукурудза, жир, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик