Корм для собак Brit Care Senior Lamb/Rice 12 кг
Фото 3 |
Brit Care Senior Lamb/Rice 12 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Senior Lamb/Rice 12 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Senior Lamb & Rice - sucha karma dla psa 12kg BC1312Brit Care Senior Lamb & Rice - sucha karma dla seniorów Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Ze względu na... щеfakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Senior Lamb & Rice, dla seniorów Brit Care Senior Lamb & Rice Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Senior Lamb & Rice . Dedykowana jest dla starszych psów wszystkich ras. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 35% o jagnięcinę, p rzekłada się to finalnie na 25% zawartość surowego białka i 12% tłuszczu w karmie. Jagnięcina ceniona jest jako główny składnik karmy ze względu na bogactwo w witaminę B12 i B3 oraz zawartość L-karnityny, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Najważniejsze cechy karmy Brit Care - jagnięcina i ryż 35% jagnięciny daje pożywienie zawierające wszystkie niezbędne witaminy i suplementy 25% surowego białka jagnięcina zawiera witaminę B12 i B3 oraz L-karnitynę rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plПоскаржитись | 179 zł |
Brit Care Mono Protein Hypoallergenic Senior Jagnięcina z ryżem - sucha kaAkces-markt.pl Поскаржитись | 242 zł |
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12kg Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12kg BRIT Care Mono Protein Hypoallergenic Senior Jagnięcina z ryżem - sucha k... щеarma dla psa - 12 kg BRIT Care Mono Protein Hypoallergenic Senior to pełnoporcjowa sucha karma. Idealna dla psich seniorów (powyżej 7 lat) narażonych na alergię. Jagnięcina jest znana jako dobre mięso dla psów lubiących aktywny odpoczynek i mających tendencje do alergii. Wyróżnia się dużą zawartością kwasów omega-3 i omega-6. BRIT Care jest wolna od soi czy laktozy. To elementy mogące powodować nietolerancję pokarmową u twojego podopiecznego. Jeśli jesteś właścicielem wrażliwego psa, lepiej tego unikać. Sucha karma dla psa dostarczy 25% białka, 11% tłuszczu i 10% wilgoci. W składzie produktu oprócz jagnięciny znajdziesz drożdże piwne, olej z łososia, glukozaminę czy nasiona ostropestu plamistego. Ostropest plamisty działa przeciwzapalnie Erli.plПоскаржитись | 223 zł |
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Bez soi Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Forma dawkow... щеania Stały Bez laktozy Tak Wiek zwierzęcia Senior Rasa psa Każda rasa Rodzaj zwierzęcia Pies Smak karmy Jagnięcina Smak karmy Ryż Bezglutenowe Tak Bez cukru Brak danych Efekty zdrowotne Leczenie alergii Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Waga produktu 12 kg Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Bez konserwantów Tak Zawartość wilgoci 10% Białko 25% Popiół surowy 6,5% Włókna surowe 6% Zawartość tłuszczu 11% Szerokość 370mm Długość 120mm Wysokość 550mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 261 zł |
BRIT CARE Hypoallergenic Senior Lamb 12kg dla starszych psów z jagnięcinąPełnoporcjowa hipoalergiczna karma z jagnięciną i ryż dla dla starszych psów wszystkich ras (powyżej 7 lat).
-WSPARCIE WAŻNYC... щеH PROCESÓW FIZJOLOGICZNYCH Fera.plПоскаржитись | 207 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Brit Care
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 120 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: свинина, горошок, нут, яблука, жир птиці, олія, насіння льону, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% лосось, бульйон, обліпиха, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 33 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, лосось, качка, курка, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: дегідроване борошно лосося 22%, горошок, курячий білок 10%, суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок тунця, крохмаль, масло, лляне насіння
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: 62% курка, 15% печінка, форель, тріска, бульйон, морква, розмарин, суперпреміум
Модификації Brit Care Senior Lamb/Rice
Ціни на Brit Care Senior Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Brit Care Senior Lamb/Rice 3 кг | від 60 zł | 1 пропозиція | ||
Brit Care Senior Lamb/Rice 12 кг | від 179 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум