Корм для собак Brit Salmon Protein Bar 1 шт
Brit Salmon Protein Bar |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Salmon Protein Bar 1 шт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Jerky Snack - Salmon Protein Bar 80gBrit Jerky Snack - Salmon Protein Bar 80g Brit Jerky Snack to nowa linia bezzbożowych, mięsnych przysmaków dla psa. • 85% łos... щеoś i kurczak – dobre źródło wyso... EmpikПоскаржитись | 13 zł |
Przysmak dla psa BRIT Jerky Salmon Protein Bar Łosoś 80 gBRIT Jerky Salmon Protein Bar to karma uzupełniająca dla psów. Doskonałe jako nagroda podczas treningu. Electro.plПоскаржитись | 12 zł |
Brit Jerky Protein Bar, łosoś - 80 gMała przekąska między posiłkami jest zawsze mile widziana - zwłaszcza, gdy smakuje tak dobrze jak Brit Jerky Protein Bars z ł... щеososiem. Przekąski w formie batoników dla dorosłych psów mają pyszny smak, a dzięki bogatemu w białko składowi dobrze wpisują się w zbilansowane, odpowiedniedla danego gatunku żywienie. Brit Jerky Protein Bars łosoś są przygotowane z dużą ilością łososia i kurczaka, które służą jako dostawcy wysokiej jakości białka. Przysmaki wzbogacone są między innymi o małża zielonego. Są bezzbożowe i nie zawierają również dodatku cukru ani barwników. Brit Jerky Protein Bar, łosoś w skrócie: Karma uzupełniająca dla dorosłych psów. Bogate w wysokiej jakości białko: białko może przyczynić się do utrzymania mięśni. Przygotowane z dużą ilością łososia: wysokiej jakości dostawca białka. Bez zbóż: odpowiednie dla psów z alergiami i nietolerancjami Zooplus.plПоскаржитись | 11 zł |
Przysmak dla psa BRIT Jerky Salmon Protein Bar Łosoś 80 gBRIT Jerky Salmon Protein Bar to karma uzupełniająca dla psów. Doskonałe jako nagroda podczas treningu.... Avans.plПоскаржитись | 12 zł |
Brit BRIT meaty jerky SALMON protein bar - 80gEXPIRACE 27.11.2022
Brit Jerky Suszony przysmak mięsny - Baton proteinowy z łososiem i kurczakiem
Karm Petkarma.plПоскаржитись | 9 zł |
Przysmak dla psa BRIT Jerky Salmon Protein Bar Łosoś 80 g 101-111751BRIT Jerky Salmon Protein Bar to karma uzupełniająca dla psów. Doskonałe jako nagroda podczas treningu.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 12 zł |
Серія Brit Meaty JerkyПорівняти в таблиці →
від 5 zł
ласощі, сушки натуральні, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, яловичина, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, індичка, гліцерин, лігноцелюлоза, гарбуз, хлорид натрію
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, гліцерин, комахи, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, качка, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 5 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, оленина, гліцерин, лігноцелюлоза, колаген, хлорид натрію
від 20 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, оленина, гліцерин, лігноцелюлоза, колаген, хлорид натрію
від 9 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, лосось, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію, Мідія
від 10 zł
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, в составе: курка, кролик, гліцерин, лігноцелюлоза, чорниця
від 9 zł
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, в составе: курка, індичка, гліцерин, лігноцелюлоза, гарбуз, хлорид натрію
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, баранина, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 18 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, баранина, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 9 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, оселедець
від 19 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, яловичина, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 24 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, гліцерин, комахи, лігноцелюлоза, кокосове масло
від 20 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 12 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, гліцерин, комахи, лігноцелюлоза, кокосове масло
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: продукти тваринного та рослинного походження, ягня, курка
від 10 zł
ласощі, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, м'ясо кролика 25%, крохмаль
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: крупи, м'ясо, продукти тваринного та рослинного походження, рис
від 9 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, оселедець
від 9 zł
ласощі, палички, 0.17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: бекон, сир
від 11 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: рубець яловичий
від 11 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка 65%
від 11 zł
ласощі, палички, 1 шт, 0.03 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: яловича вирізка та серце, свиняча шкварка, сушена курка, пшениця
від 9 zł
ласощі, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 53%, сира шкіра яловичини та буйвола 25%, соєвий соус
від 11 zł
ласощі, кістка, 5 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сушена яловича шкіра
від 8 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний
від 9 zł
ласощі, кістка, 1 шт, 0.03 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для зубів, в составе: м'ясо і м'ясні продукти, продукти переробки овочів, мінерали