Корм для собак Brit Chicken Protein Bar 80 g
Brit Chicken Protein Bar 80 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Chicken Protein Bar 80 g
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przysmak dla psa BRIT Jerky Chicken with Insect Protein Bar 80 gPrzysmak Jerky Chicken Protein Bar marki BRIT to zdrowy, smaczny i mięsny dodatek w codziennej diecie psa. Produkt przeznaczo... щеny jest dla dorosłych psów bez względu na rasę. Electro.plПоскаржитись | 12 zł |
Przysmak dla psa BRIT Jerky Chicken with Insect Protein Bar 80 gPrzysmak Jerky Chicken Protein Bar marki BRIT to zdrowy, smaczny i mięsny dodatek w codziennej diecie psa. Produkt przeznaczo... щеny jest dla dorosłych psów bez względu na rasę.... Avans.plПоскаржитись | 12 zł |
Przysmak dla psa BRIT Jerky Chicken with Insect Protein Bar 80 gPrzysmak Jerky Chicken Protein Bar marki BRIT to zdrowy, smaczny i mięsny dodatek w codziennej diecie psa. Produkt przeznaczo... щеny jest dla dorosłych psów bez względu na rasę.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 11 zł |
BRIT JERKY CHICKEN WITH INSECT PROTEIN BAR 80G DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACKBrit Jerky Snack – Protein bar with Insect
Karma uzupełniająca dla dorosłych psów.
• 85% kurczak i owady – dobre źródło... щеwysokiej jakości białka
• Wzbogacone o błonę skorupek jaj dla wsparcia mobilności
• Doskonały smak • Naturalne przeciwutleniac zoo24.plПоскаржитись | 12 zł |
Brit Jerky Snack - Chicken Protein Bar with Insect 80gBaton proteinowy dla psa.; Brit Jerky Snack - Chicken Protein Bar with Insect 80g Brit Jerky Snack to nowa linia bezzbożowych... ще, mięsnych przysmaków dla psa. •... EmpikПоскаржитись | 13 zł |
BRIT JERKY Przysmak PSA BEZ ZBÓŻ i CUKRU Kurczak Insekty 81 MIĘSA 80G DARMBrit Jerky Snack Chicken Protein bar with Insect KARMA UZUPEŁNIAJĄCA DLA PSÓW BEZ ZBÓŻ i CUKRU Kurczak Insekty 81% MIĘSA... ще80G
✔ 85% kurczak i owady – dobre źródło wysokiej jakości białka
✔ Wzbogacone o błonę skorupek jaj dla wsparcia mobilności Doskonały smak
✔ Naturalne przeciwutleniac zoo24.plПоскаржитись | 13 zł |
Серія Brit Meaty JerkyПорівняти в таблиці →
від 24 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, гліцерин, комахи, лігноцелюлоза, кокосове масло
від 20 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 12 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, гліцерин, комахи, лігноцелюлоза, кокосове масло
від 5 zł
ласощі, сушки натуральні, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, яловичина, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, індичка, гліцерин, лігноцелюлоза, гарбуз, хлорид натрію
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, гліцерин, комахи, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, качка, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 5 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, оленина, гліцерин, лігноцелюлоза, колаген, хлорид натрію
від 20 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, оленина, гліцерин, лігноцелюлоза, колаген, хлорид натрію
від 9 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, лосось, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію, Мідія
від 10 zł
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, в составе: курка, кролик, гліцерин, лігноцелюлоза, чорниця
від 9 zł
ласощі, снеки, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, в составе: курка, індичка, гліцерин, лігноцелюлоза, гарбуз, хлорид натрію
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, баранина, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 21 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, баранина, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
від 9 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, оселедець
від 19 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: курка, яловичина, гліцерин, лігноцелюлоза, хлорид натрію
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 zł
ласощі, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 53%, сира шкіра яловичини та буйвола 25%, соєвий соус
від 12 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти (птиця, страус, оленина), зернові, цукор, мінерали
від 11 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: рубець яловичий
від 10 zł
ласощі, сушки натуральні, 1 шт, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан
від 10 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: сушений перепел, горох, крохмаль, соус, колаген, орегано, жир
від 11 zł
ласощі, сушки натуральні, 1 шт, 0.12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: сушеная свиная шкура
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, баранина, олія оселедця, печінка, черемша, ромашка, м'ята
від 9 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: для кісток, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, мінерали, морепродукти, сульфат хондроїтину
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля, качка, сироп глюкози, олія, колаген, ароматизатори
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля, індичка, сироп глюкози, олія, колаген, ароматизатори
від 13 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, в составе: качка
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: картопля, курка, олія оселедця, печінка, гвоздика