Корм для собак Brit Care Activity Chicken/Insects 12 кг
Закрити
Шапка
Brit Care Activity Chicken/Insects 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Activity Chicken/Insects 12 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Activity Kurczak i owady 12 kgBrit Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect pełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o doros... щеłych psach aktywnych. Electro.plПоскаржитись | 200 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Activity Kurczak i owady 12 kgBrit Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect pełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o doros... щеłych psach aktywnych.... Avans.plПоскаржитись | 200 zł |
Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty - 12 kgJeśli Twój czworonożny towarzysz jest psem szczególnie aktywnym, również potrzebuje karmy, która dostarczy mu potrzebnej ener... щеgii. Dzięki karmie Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty możesz zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje i jednocześnie zrobić coś dobrego dla naszej planety. Sucha karma zawiera między innymi owady jako przyjazne dla środowiska źródło białka. Oprócz wysokiej gęstości energetycznej, karma Brit Care Dog Sustainable Activity charakteryzuje się również składem bogatym w substancje witalne. Dzięki dodanemu olejowi z łososia jest bogaty w kwasy omega-3, zawiera zioła i owoce jako źródła witamin oraz dostarcza pro- i prebiotyków wspomagających regularne trawienie. Zbilansowany i oszczędzający zasoby naturalne posiłek dla psa, którym możesz codziennie rozpieszczać swoją wierną wiązkę energii. Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty w skrócie: Kompletna sucha karma dla aktywnych psów. Wysoka gęstość energii: odpowiednia dla psów o dużym zapotrzebowaniu na energię, takich jak psy pracujące lub myśliwskie. Z owadami: uważane za zrównoważone źródło białka. Zapewnia omega-3: dzięki dodatkowi oleju z łososia, wsparcie dla skóry i sierści. Źródło witaminy C i przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 208 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Activity Kurczak i owady 12 kg 100Brit Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect pełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o doros... щеłych psach aktywnych.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 200 zł |
Brit Brit Care Dog Sustainable Activity - 12kgKarma super premium specjalnie zaprojektowana dla aktywnych psów, przeznaczona do zdrowego trawienia, poprawy kondycji i mobi... щеlności.
Przepis na kurczaku i owadach
Zawiera łatwostrawne i wartościowe pod względem odżywczym białka z kompletną zawartością aminokwasów dla odbudowy mięśni i kondycji tkanek.Zawarte chondroprotekta Petkarma.plПоскаржитись | 185 zł |
Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty - 2 x 12 kgJeśli Twój czworonożny towarzysz jest psem szczególnie aktywnym, również potrzebuje karmy, która dostarczy mu potrzebnej ener... щеgii. Dzięki karmie Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty możesz zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje i jednocześnie zrobić coś dobrego dla naszej planety. Sucha karma zawiera między innymi owady jako przyjazne dla środowiska źródło białka. Oprócz wysokiej gęstości energetycznej, karma Brit Care Dog Sustainable Activity charakteryzuje się również składem bogatym w substancje witalne. Dzięki dodanemu olejowi z łososia jest bogaty w kwasy omega-3, zawiera zioła i owoce jako źródła witamin oraz dostarcza pro- i prebiotyków wspomagających regularne trawienie. Zbilansowany i oszczędzający zasoby naturalne posiłek dla psa, którym możesz codziennie rozpieszczać swoją wierną wiązkę energii. Brit Care Dog Sustainable Activity, kurczak i insekty w skrócie: Kompletna sucha karma dla aktywnych psów. Wysoka gęstość energii: odpowiednia dla psów o dużym zapotrzebowaniu na energię, takich jak psy pracujące lub myśliwskie. Z owadami: uważane za zrównoważone źródło białka. Zapewnia omega-3: dzięki dodatkowi oleju z łososia, wsparcie dla skóry i sierści. Źródło witaminy C i przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 413 zł |
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: індичка, курка, горошок, нут, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: турбота про зуби, в составе: борошно з дегідрованої індички, жовтий горох, маніоковий крохмаль
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, лосось, бульйон, морква, розмарин, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок ягняти, крохмаль, масло, лляне насіння
від 6 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: тунець, креветки, суперпреміум
Модификації Brit Care Activity Chicken/Insects
Ціни на Brit Care Activity Chicken/Insects |
---|---|---|---|---|
Brit Care Activity Chicken/Insects 1 кг | від 20 zł | 3 пропозиції | ||
Brit Care Activity Chicken/Insects 3 кг | від 51 zł | 5 пропозицій | ||
Brit Care Activity Chicken/Insects 12 кг | від 185 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для кісток, в составе: м'ясо птиці, просо, картоплю, протеїни, овочі, риба, яйця, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум