Корм для кішок Brit Care Haircare 7 kg
Brit Care Haircare 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Haircare 7 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla kotów VAFO PRAHA sro Brit Care Cat Haircare 7kg Zdrowa i SSkładniki są gotowane na parze i przygotowywane ręcznie.
Są formułowane bez dodatków konserwantów i barwników.
Wolny od okr... щеucieństwa zwierząt.
Bez zbóż i glutenu.
Wszystkie wybrane składniki są w 100% naturalne. Amazon.plПоскаржитись | 163 zł |
Brit Care Cat Grain-Free Haircare Healthy and Shiny Coat 7kgKompletna karma dla doros?ych kotów z wymagaj?c? piel?gnacj? sier?ci. Hypoalergiczna formu?a wolna od zbó?, bogata w b?onnik... щеu?atwiaj?cy przep?yw kul w?osowych. Bia?ko pochodz?ce z wysokiej jako?ci mi?sa pomaga utrzyma? mi??nie szczup?e i silne. W po??czeniu z tauryn?, niezb?dnym sk?adnikiem od?ywczym dla kotów, wspiera dobry wzrok i zdrowie serca. - ?WIE?Y ?OSO?, KURCZAK, NASIONA LNU - naturalne ?ród?a kwasów t?uszczowych omega-3 i omega-6 pomagaj?cych utrzyma? l?ni?c? sier?? oraz zdrow? skór?. - B?ONNIK - sk?adniki bogate w b?onnik u?atwiaj? przep?yw kul w?osowych. Surowy b?onnik zapewnia uczucie syto?ci prowadz?ce do zmniejszenia spo?ycia pokarmu oraz regulacji masy cia?a. - PROBIOTYKI I PREBIOTYKI wzmacniaj? uk?ad odporno?ciowy oraz sprzyjaj? zdrowemu trawieniu. - Wolne od zbó? - BEZ barwników - BEZ konserwantów - BEZ GMO - BEZ soi. Proshop.plПоскаржитись | 186 zł |
Karma sucha dla kota BRIT Care Cat Grain Free Haircare Healthy & Shiny CoaBrit Care Cat Grain Free Haircare Healthy & Shiny Coat Kompletna karma dla dorosłych kotów wymagających pielęgnacji sierści.... щеHipoalergiczna formuła bez zbóż,... EmpikПоскаржитись | 130 zł |
BRIT Care Cat Grain-Free Haircare 7 kgBezzbożowa karma hypoalergiczna dla dorosłych kotów wymagających szczególnej pielęgnacji sierści.
Karma Brit Care Cat Grain-F... щеree Haircare ze świeżym łososiem i kurczakiem jest przeznaczona dla kotów ras długowłosych oraz takich, które wymagają szczególnej pielęgnacji. Dostarcza do organizmu niezbednych witamin oraz mikroelementów zapewniających prawidłowy rozwój. Hypoalergiczna formuła - nie powoduje nadwrażliwości i alergii pokarmowych.
Sk Fera.plПоскаржитись | 144 zł |
Brit Care Brit Care Cat Sunny I'Ve Beautiful Hair 7 kg - sucha karma dla kBrit Care Cat Sunny I'Ve Beautiful Hair 7 kg - sucha karma dla kotów wymagających szczególnej pielęgnacji sierści 7kg Max&mrau.plПоскаржитись | 144 zł |
BRIT Care Cat Grain-Free Haircare 7kg | 152 zł |
Brit Care Cat Grain-Free HairCare 7kg | 130 zł |
Серія Brit Care
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: свинина, горошок, нут, яблука, жир птиці, олія, насіння льону, суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 7 кг, вік: літнім, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: дегідрована курка, свіжа курятина, жовтий горох, сушені яблука, суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: індичка (28%), свіжа курка (26%), жовтий горох (16 %), курячий жир, суперпреміум
від 10 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: лосось, гарбуз, крохмаль, сочевиця, білок лосося, соус з лосося
від 5 zł
вологий корм, 0.7 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, суперпреміум
від 35 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, курка, молоко, суперпреміум
Модификації Brit Care Haircare
Ціни на Brit Care Haircare |
---|---|---|---|---|
Brit Care Haircare 400 g | від 15 zł | 14 пропозицій | ||
Brit Care Haircare 2 kg | від 34 zł | 14 пропозицій | ||
Brit Care Haircare 7 kg | від 130 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 130 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: індичка, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: страус, суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, жом буряків, целюлоза, соус, суперпреміум
від 144 zł
сухий корм, 6.6 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: качка, борошно, картопля, сочевиця, горох, жир, перепел, масло, сіль, суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, боби, солодку картоплю, протеїни, оленина, лосось, овочі, холістик
від 144 zł
сухий корм, 6.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: форель, солодкий картопля, овочі, протеїни, лосось, холістик
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум