Корм для кішок Brit Care GF Sterilized Urinary Health 7 kg
Закрити
Шапка
Brit Care GF Sterilized Urinary Health 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care GF Sterilized Urinary Health 7 kg
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Cat Grain-Free sterylized Urinary Health 8595602540723 | 147 zł |
Brit Care Cat GF Sterilized Urinary Health 7kgFormu?a hypoalergiczna bez zbó? dla zdrowych nerek i dróg moczowych zawieraj?ca owoce i zio?a bogate w naturalne przeciwutlen... щеiacze oraz witamin? E, które chroni? organizm przed wolnymi rodnikami i zapewniaj? silny uk?ad odporno?ciowy na ca?e ?ycie. - ?WIE?E MI?SO Z KURCZAKA - bardzo strawne chude mi?so, które wspomaga trawienie oraz poprawia jako?? skóry i sier?ci u sterylizowanych kotów. - ROKITNIK WSPOMAGA ZDROWIE NEREK I DRÓG MOCZOWYCH. Niski poziom magnezu oraz L-metioniny pomaga utrzyma? optymalne pH moczu wynosz?ce 6,0-6,5. - RZE?UCHWA JEST NATURALNYM ANTIBIOTYKIEM. Pomaga zapobiega? tworzeniu si? kamieni nerkowych u sterylizowanych kotów oraz starszych kotów. Posiada równie? silne w?a?ciwo?ci przeciwbakteryj Proshop.plПоскаржитись | 185 zł |
Karma dla kota BRIT Care Sterilized Urinary Kurczak 7 kgKarma dla kota marki BRIT Sterilized Urinary o smaku kurczaka. Kompletna karma dla dorosłych sterylizowanych kotów. Electro.plПоскаржитись | 158 zł |
Karma dla kota BRIT Care Sterilized Urinary Kurczak 7 kgKarma dla kota marki BRIT Sterilized Urinary o smaku kurczaka. Kompletna karma dla dorosłych sterylizowanych kotów.... Avans.plПоскаржитись | 158 zł |
BRIT CARE CAT Grain-free Sterilized Urinary 7kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACBRIT CARE CAT Grain-free Sterilized Urinary - Drogi Moczowe 7kg
BEZZBOŻOWA, HIPOALERGICZNA FORMUŁA ZE ŚWIEŻYM KURCZAKIEM... щеDLA DOROSŁYCH, STERYLIZOWANYCH KOTÓW
BRIT CARE GRAIN-FREE bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla dorosłych sterylizowanych kotów - dla zdrowych nerek i dróg moczowych.
SKŁAD:
świeże mięso z kurczaka (26 %), dehydratyzowany kurczak (26 %), żółty groch (18 %), ciecierzyca (8 %), suszone jabłka (7 %), tłuszcz drobiowy (konserwowany mieszanką tokoferoli, 5 %), olej z łososia (2 %), hydrolizowana wątróbka z kurczaka (2%), drożdże browarniane (2 %), nasiona i łuski psyllium (1 %), siemię lniane (1 %), suszona nasturcja (0,5 %), suszony rumianek (0,5 %), minerały, suszony rokitnik (0,3 %), suszona żurawina (0,2 %), fruktooligosach zoo24.plПоскаржитись | 138 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% лосось, бульйон, обліпиха, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, лосось, качка, курка, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: дегідроване борошно лосося 22%, горошок, курячий білок 10%, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, сироватка, крохмаль, масло, білок гороху
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
Модификації Brit Care GF Sterilized Urinary Health
Ціни на Brit Care GF Sterilized Urinary Health |
---|---|---|---|---|
Brit Care GF Sterilized Urinary Health 400 g | від 12 zł | 10 пропозицій | ||
Brit Care GF Sterilized Urinary Health 2 kg | від 52 zł | 12 пропозицій | ||
Brit Care GF Sterilized Urinary Health 7 kg | від 116 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 153 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, для нирок, в составе: птах, злаки, овочі, яйце, жири, білок, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: пташина борошно 28%, риб'яча борошно, злаки, пташиний жир, печінка пташина, суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 133 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 156 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 6 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: злаки, курка, суперпреміум
від 166 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 140 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум