Корм для кішок Brit Premium Sterilized Salmon 8 kg
Brit Premium Sterilized Salmon 8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Sterilized Salmon 8 kg
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Premium by Nature Sterilized Salmon 8 kgBrit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon. Premiumowa karma dla doros?ych, sterylizowanych kotów z mieszank? ?ososia i nat... щеuralnych sk?adników zapewniaj?cych zdrowe codzienne od?ywianie. To smaczna i zach?caj?ca karma premium dla kotów, która zawiera sos z w?tróbki kurzej, pulpa jab?kowa jako naturalne ?ród?o b?onnika, rozmaryn, go?dziki, kurkum? i cytrusy jako naturalne przeciwutleniac Proshop.plПоскаржитись | 185 zł |
Karma dla kota BRIT Premium By Nature Sterilized Łosoś 8 kgPełnoporcjowa karma dla kotów. Hipoalergiczna formuła z łososiem dla kotów dorosłych sterylizowanych. Electro.plПоскаржитись | 135 zł |
Karma dla kota BRIT Premium By Nature Sterilized Łosoś 8 kgPełnoporcjowa karma dla kotów. Hipoalergiczna formuła z łososiem dla kotów dorosłych sterylizowanych.... Avans.plПоскаржитись | 135 zł |
Karma dla kota BRIT Premium By Nature Sterilized Łosoś 8 kg 100-171872Pełnoporcjowa karma dla kotów. Hipoalergiczna formuła z łososiem dla kotów dorosłych sterylizowanych.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 118 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Sterilised salmon 8 kgPełnoporcjowa karma z łososiem dla kotów sterylizowanych lub kastrowanych.Ka Fera.plПоскаржитись | 135 zł |
Brit BRIT Premium by Nature Cat Sterilized Salmon - 8kgBrit Premium kompletna karma dla kotów - formuła z łososiem z łososiem dla dorosłych kotów wykastrowanych. Petkarma.plПоскаржитись | 111 zł |
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% форель і рибні субпродукти, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 31 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: печінка, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 13 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, преміум
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Модификації Brit Premium Sterilized Salmon
Ціни на Brit Premium Sterilized Salmon |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Sterilized Salmon 300 g | від 11 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Premium Sterilized Salmon 800 g | від 20 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Sterilized Salmon 1.5 kg | від 31 zł | 6 пропозицій | ||
Brit Premium Sterilized Salmon 8 kg | від 111 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 138 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, для нирок, в составе: індичка 15%, злаки (ячмінь 8%), жири, білки, преміум
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 106 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, для нирок, в составе: лосось 18%, злаки (ячмінь 8%), жир, білки, преміум
від 108 zł
сухий корм, 2.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, білок, ямс, жир, яйця, оселедець без кісток, білок оселедця, преміум
від 108 zł
сухий корм, 2.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: індичка, білок птиці, білок яловичини, крохмаль, горох, клітковина, преміум
від 110 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: індичка 15%, злаки (ячмінь 8%), жир, білки, преміум
від 130 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 143 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: біле м'ясо птиці, злаки, лосось, шинка, свинина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка (20%), рис (14%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 6 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: злаки, курка, суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка 31%, маїс, рис, жир, білок, яблука, суперпреміум