Корм для кішок Brit Care Snack Shiny Hair 50 g
Фото 4 |
Brit Care Snack Shiny Hair 50 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Snack Shiny Hair 50 g
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Brit Care Cat przysmak dla kota snack shiny hair piękna sierść 5Brit Care Cat Snack Shiny Hair 50 g Bezzbożowy przysmak dla kotów mający za zadanie wesprzeć zdrowie skóry i piękny wygląd sierści. Bee.plПоскаржитись | 10 zł |
Brit Przysmak dla kota SHINY HAIR 50g | 14 zł |
BRIT Care Cat Snack Shiny Hair przysmak dla kota 50gFunkcjonalna, bezzbożowa przekąska wspomagająca zdrowie skóry i jakość sierści.
Bezzbo Fera.plПоскаржитись | 6 zł |
Bezzbożowy przysmak dla kotów BRIT Care Cat Snack Shiny Hair, 50 gBezzbożowy przysmak dla kotów. Dba o lśniącą sierść i zdrową skórę. Zawiera nagietek lekarski i rokitnik zwyczajny. Wzbogacon... щеy o smak hydrolizowanej wątróbki... EmpikПоскаржитись | 6 zł |
BRIT CARE cat SNACK SHINY HAIR | 6 zł |
Brit Care Cat Snack SHINY Hair 50g | 9 zł |
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для суглобів, для кісток, в составе: ананас, кальмар
від 130 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: індичка, курка, горошок, нут, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, лохина, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: турбота про зуби, в составе: борошно з дегідрованої індички, жовтий горох, маніоковий крохмаль
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, лосось, бульйон, морква, розмарин, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: тунець, креветки, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, суперпреміум
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сушене борошно з качки 22%, горошок, крохмаль тапіоки, курячий білок 10%, суперпреміум
від 7 zł
ласощі, палички, 0.02 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, птах, суперпреміум
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, котяча м'ята, суперпреміум
від 17 zł
ласощі, снеки, 0.14 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: молоко і молочні продукти (твердий сир висушений, 4 %), дріжджі, суперпреміум
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: лосось, форель, суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, паучи, 0.06 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти, крупи, олії, жири, риба та рибні продукти, суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, паучи, 0.06 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (курка 17%), крупи, олії, жири, суперпреміум
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.06 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: солод, суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.06 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: м'ясо, злаки, суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.06 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: м'ясо, злаки, суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.06 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: лосось, суперпреміум