Корм для кішок Brit Care GF Senior Weight Control 7 kg
Закрити
Шапка
Brit Care GF Senior Weight Control 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care GF Senior Weight Control 7 kg
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VAFO PRAHA sro Brit Care Cat Senior Mokra karma dla kotów 7 kg kontrola waSkładniki są gotowane na parze i przygotowywane ręcznie.
Są sformułowane bez dodatku konserwantów i barwników.
Bez okrucień... щеstwa
Bez zbóż i glutenu.
Wszystkie wybrane składniki są w 100% naturalne. Amazon.plПоскаржитись | 158 zł |
Brit Care Cat GF Senior Weight Control 7kgFormu?a bez zbó? i hipoalergiczna zawieraj?ca bia?ko z wysokiej jako?ci mi?sa, które dostarcza niezb?dnych witamin i minera?ó... щеw oraz energii potrzebnej do aktywnego stylu ?ycia. W po??czeniu z tauryn? wspiera dobry wzrok i zdrowie serca. Optymalne proporcje witamin i organicznych pierwiastków ?ladowych zapewniaj? codzienn? witalno??. - NISKIE ZAWARTO?CI T?USZCZU, WYSOKIE ZAWARTO?CI B?ONNIKA dla promowania zdrowej trawienia i zapobiegania przyrostowi masy cia?a. - PROBIOTYKI I PREBIOTYKI pomagaj? utrzyma? zdrowie uk?adu pokarmowego oraz odporno?ciowego Proshop.plПоскаржитись | 185 zł |
VAFO PRAHS BRIT CARE KOT SENIOR 7KG WEIGHT CONTROL GF | 153 zł |
BRIT CARE CAT Grain-Free SENIOR Weight Control 7 kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASBRIT CARE CAT Grain-free Senior 7kg
BEZZBOŻOWA, HIPOALERGICZNA FORMUŁA ZE ŚWIEŻYM KURCZAKIEM DLA STARSZYCH KOTÓW (POWYŻEJ... ще7 ROKU ŻYCIA) ORAZ KOTÓW STERYLIZOWANYCH
BRIT CARE GRAIN-FREE bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla starszych kotów oraz kotów sterylizowanych
SKŁAD:
dehydratyzowan zoo24.plПоскаржитись | 138 zł |
BRIT Care Cat Grain-Free Senior & Weight Control 7 kgBezzbożowa, hypoalergiczna karma ze świeżym kurczakiem dla starszych kotów oraz kotów sterylizowanych Fera.plПоскаржитись | 129 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 119 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 177 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 35 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, індичка, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок кролика, крохмаль, масло, лляне насіння
від 102 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, овес, комаха, яблучна м'якоть, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: 62% курка, 15% печінка, кролик, бульйон, обліпиха, Краса, мінерали, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина( 35%), курка, оливки( 4%), картопля, морква, суперпреміум
Модификації Brit Care GF Senior Weight Control
Ціни на Brit Care GF Senior Weight Control |
---|---|---|---|---|
Brit Care GF Senior Weight Control 400 g | від 14 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Care GF Senior Weight Control 2 kg | від 48 zł | 8 пропозицій | ||
Brit Care GF Senior Weight Control 7 kg | від 129 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 141 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 121 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курчати 79%, картопля, буряк, жир, олія, журавлина, суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 7 років, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: птах, злаки, овочі, яйце, жири, білок, суперпреміум
від 156 zł
сухий корм, 5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: ізолят білка сої, білок курки, кукурудзяний крохмаль, тваринний жир, суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 7 років, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для суглобів, для нирок, в составе: курка, індичка, кукурудза, сорго, жир, жом буряків, курячий соус, суперпреміум
від 144 zł
сухий корм, 6.6 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: качка, борошно, картопля, сочевиця, горох, жир, перепел, масло, сіль, суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, жом буряків, целюлоза, соус, суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, боби, солодку картоплю, протеїни, оленина, лосось, овочі, холістик
від 144 zł
сухий корм, 6.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: форель, солодкий картопля, овочі, протеїни, лосось, холістик
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум