Корм для кішок Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 2 kg
Фото 7 |
Закрити
Шапка
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 2 kg
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla kotów VAFO PRAHA sro Brit Care Cat Duże koty 2kg Power & VSkładniki są gotowane na parze i przygotowywane ręcznie.
Są formułowane bez dodatków konserwantów i barwników.
Wolny od okr... щеucieństwa zwierząt.
Bez zbóż i glutenu.
Wszystkie wybrane składniki są w 100% naturalne. Amazon.plПоскаржитись | 68 zł |
Karma dla kota BRIT Care Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka i KurczKarma dla kota BRIT CARE Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka I Kurczak 2 kg. Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła ze świe... щеżą kaczką i kurczakiem dla dorosłych kotów dużych ras. Electro.plПоскаржитись | 57 zł |
Karma dla kota BRIT Care Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka i KurczKarma dla kota BRIT CARE Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka I Kurczak 2 kg. Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła ze świe... щеżą kaczką i kurczakiem dla dorosłych kotów dużych ras.... Avans.plПоскаржитись | 57 zł |
BRIT CARE CAT Grain-free Large Cats DUŻE KOTY 2kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBBRIT CARE CAT Grain-free Large Cats 2kg
BEZZBOŻOWA, HIPOALERGICZNA FORMUŁA ZE ŚWIEŻĄ KACZKĄ I KURCZAKIEM DLA DOROSŁYCH KO... щеTÓW DUŻYCH RAS
BRIT CARE GRAIN-FREE bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla dorosłych kotów dużych ras
SKŁAD:
świeże mięso z kaczki (26 %), dehydratyzowany kurczak (26 %), żółty groch (15 %), ciecierzyca (10 %), tłuszcz drobiowy (konserwowany mieszanką tokoferoli, 9 %), suszone jabłka (4 %), siemię lniane (2,5 %), olej z łososia (2 %), hydrolizowana wątróbka z kurczaka (2 %), drożdże browarniane (2 %), suszony rumianek (0,5 %), minerały, suszony rokitnik (0,3 %), suszona żurawina (0,2 %), glukozamina (0,025 %), siarczan chondroityny (0,018 %), fruktooligosach zoo24.plПоскаржитись | 68 zł |
Brit Care Cat G-F Large Cats 2kgSpecyfikacja Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Rasa kota Kot dużych ras Rodzaj zwier... щеzęcia Kot Rodzaj opakowania Plastikowa torba Wiek zwierzęcia Dorosły Waga produktu 2 kg Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Smak karmy Kurczak Smak karmy Kaczka Bez cukru Tak Brak sztucznych barwników Tak Forma dawkowania Stały Bez soi Tak Bezglutenowe Tak Bez konserwantów Tak Popiół surowy 7,5% Włókna surowe 3% Białko 32% Zawartość wilgoci 10% Zawartość tłuszczu 17% Szerokość 220mm Długość 100mm Wysokość 200mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 72 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: індичка, курка, горошок, нут, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: турбота про зуби, в составе: борошно з дегідрованої індички, жовтий горох, маніоковий крохмаль
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, лосось, бульйон, морква, розмарин, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок ягняти, крохмаль, масло, лляне насіння
від 7 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: тунець, креветки, суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality
Ціни на Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 400 g | від 15 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 2 kg | від 43 zł | 14 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 7 kg | від 102 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 34 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, рис, курка, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, індичка, кукурудза, сорго, ячмінь, жир, курячий соус, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: страус, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: кролик, рис, глютен, картопля, печінка, жир, бурякова пульпа, дріжджі, суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: качка, борошно, картопля, сочевиця, горох, жир, перепел, масло, сіль, суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: для імунної системи, для вибагливих, в составе: курка, злаки, м'ясо лося, протеїни, риба, яйця, овочі, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка, білок птиці, рис, глютен, пшениця, крохмаль, жир, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: для шкіри та шерсті, в составе: курятина 83%, індичатина 12%, качка 5%, злаки, овочі, трави, суперпреміум