Корм для кішок Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 400 g
Фото 7 |
Закрити
Шапка
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 400 g
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota BRIT Care Large Cats Power and Vitality Świeża Kaczka i KurKarma dla kota marki BRIT Care Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka i Kurczak 400 g. Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła... щеze świeżą kaczką i kurczakiem dla dorosłych kotów dużych ras. Electro.plПоскаржитись | 15 zł |
Karma dla kota BRIT Care Large Cats Power and Vitality Świeża Kaczka i KurKarma dla kota marki BRIT Care Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka i Kurczak 400 g. Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła... щеze świeżą kaczką i kurczakiem dla dorosłych kotów dużych ras.... Avans.plПоскаржитись | 15 zł |
BRIT Care Cat Grain-Free Large Cats 0.4 kgBezzbożowa, hypoalergiczna karma ze świeżą kaczką i kurczakiem dla dorosłych kotów dużych ras.
Pełnoporcj Fera.plПоскаржитись | 15 zł |
Brit care BRIT CARE cat GF LARGE cats power/vitality - 400gBrit Care Cat „Świeża kaczka i kurczak” – kompletna karma dla dorosłych kotów dużych ras.Wysoko strawna, bezzbożowa formuła z... щеe świeżym mięsem, bogata w niezbędne składniki odżywcze, pokrywa dzienne zapotrzebowanie dużych kotów. Probiotyki i prebiotyki wspomagają rozwój zdrowych bakterii w jelitach i regulują procesy metaboliczne. Rozpuszczalny i nierozpuszczaln Petkarma.plПоскаржитись | 18 zł |
Karma dla kota BRIT Care Large Cats Power and Vitality Świeża Kaczka i KurKarma dla kota marki BRIT Care Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka i Kurczak 400 g. Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła... щеze świeżą kaczką i kurczakiem dla dorosłych kotów dużych ras.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 14 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 34 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, фрукти, індичка, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: борошно лосося, горошок, білок, картопля, жир, крохмаль, журавлина, шипшина
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: філе ягняти, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: білок оселедця, горошок, жир, обліпиха( 4%), м'якоть яблука, дріжджі
від 117 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, жир, горох, нут, олія, куряча печінка, насіння льону, яблука, суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality
Ціни на Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 400 g | від 14 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 2 kg | від 26 zł | 14 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 7 kg | від 102 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: страус, суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, рис, курка, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, яйця, печінка курки, оселедець, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки, тапіока 20%, білок лосося, горох, м'ясо качки, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 40 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: свинина, тапіока, картопля, білок лосося, жир, волокна гороху, олія, суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: кролик, рис, глютен, картопля, печінка, жир, бурякова пульпа, дріжджі, суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, рисовий протеїн, гідролізат курячої печінки, соєва олія, суперпреміум