Корм для кішок Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 7 kg
Фото 7 |
Закрити
Шапка
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 7 kg
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Cat GF Large cats Power+Vitality 7kgFormu?a bez zbó?, wysokostrawna, z ?wie?ym mi?sem i bogata w niezb?dne sk?adniki od?ywcze, aby zaspokoi? zapotrzebowanie na e... щеnergi? du?ych kotów. Probiotyki i prebiotyki promuj? wzrost zdrowych bakterii w jelitach i reguluj? procesy metaboliczne. Rozpuszczalne i nierozpuszczaln Proshop.plПоскаржитись | 185 zł |
Karma dla kota BRIT Care Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka i KurczKarma dla kota BRIT CARE Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka I Kurczak 7 kg. Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła ze świe... щеżą kaczką i kurczakiem dla dorosłych kotów dużych ras. Electro.plПоскаржитись | 148 zł |
Karma dla kota BRIT Care Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka i KurczKarma dla kota BRIT CARE Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka I Kurczak 7 kg. Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła ze świe... щеżą kaczką i kurczakiem dla dorosłych kotów dużych ras.... Avans.plПоскаржитись | 148 zł |
Karma dla kota BRIT Care Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka i KurczKarma dla kota BRIT CARE Large Cats Power & Vitality Świeża Kaczka I Kurczak 7 kg. Bezzbożowa, hipoalergiczna formuła ze świe... щеżą kaczką i kurczakiem dla dorosłych kotów dużych ras.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 142 zł |
BRIT Care Cat Grain-Free Large Cats 7 kgBezzbożowa, hypoalergiczna karma ze świeżą kaczką i kurczakiem dla dorosłych kotów dużych ras.
Pełnoporcj Fera.plПоскаржитись | 138 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, фрукти, індичка, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: філе ягняти, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедець, горох, комахи, масло, сушені яблука, насіння льону, суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: білок тунця, горошок, гліцерин, колаген, борошно, фенхель, водорості
Модификації Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality
Ціни на Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 400 g | від 15 zł | 6 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 2 kg | від 43 zł | 11 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Large Power and Vitality 7 kg | від 102 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 130 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, рис, курка, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 129 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: індичка, суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, жом буряків, целюлоза, соус, суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, боби, солодку картоплю, протеїни, оленина, лосось, овочі, холістик
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 140 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум