Корм для собак Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 3 кг
Фото 5 |
Закрити
Шапка
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 3 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice - sucha karma dla psa 3kg BC103Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice - sucha karma dla psów małych ras Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Prad... щеze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice , dla dorosłych psów ras małych. Brit Care dla dorosłych psów ras małych Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice . Dedykowana jest dla dorosłych psów małych ras, czyli do 10kg. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 40% o jagnięcinę, p rzekłada się to finalnie na 28% zawartość surowego białka i 17% tłuszczu w karmie. Jagnięcina ceniona jest jako główny składnik karmy ze względu na bogactwo w witaminę B12 i B3 oraz zawartość L-karnityny, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Najważniejsze cechy karmy Brit Care - jagnięcina i ryż 40% jagnięciny daje pożywienie zawierające wszystkie niezbędne witaminy i suplementy 28% surowego białka jagnięcina zawiera witaminę B12 i B3 oraz L-karnitynę rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plПоскаржитись | 60 zł |
Brit BRIT Care Mono Protein Hypoallergenic Adult Małe rasy Jagnięcina z ryBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 78 zł |
Brit Care Hypoallergenic Adult Small Lamb&Rice 3kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Wiek zwierzęcia Dorosły Bez laktozy Tak Bez cukru Brak dan... щеych Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Bez soi Tak Bezglutenowe Tak Rasa psa Rasy małych psów Smak karmy Jagnięcina Smak karmy Ryż Wielkość psa Rasy psów małych (4 -14 kg) Efekty zdrowotne Leczenie alergii Forma dawkowania Stały Bez konserwantów Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Rodzaj zwierzęcia Pies Waga produktu 3 kg Zawartość wilgoci 10% Popiół surowy 7% Białko 28% Włókna surowe 2,5% Zawartość tłuszczu 17% Szerokość 220mm Długość 75mm Wysokość 230mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 104 zł |
BRIT CARE Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb 3 kg dla dorosłych psów maPełnoporcjowa hipoalergiczna karma z jagnięciną i ryżem dla dorosłych psów małych ras (1 – 10 kg).
-WSPARCIE WAŻNYCH PROCESÓW... щеFIZJOLOGICZNYCH Fera.plПоскаржитись | 68 zł |
BRIT CARE Dog Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb 3kg | 69 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Small Breed Jagnięcina / Lamb 3kg | 80 zł |
BRIT Care Mono Protein Hypoallergenic Adult Małe rasy Jagnięcina z ryżem - | 85 zł |
Серія Brit Care
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: свинина, горошок, нут, яблука, жир птиці, олія, насіння льону, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 35 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, індичка, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: 62% курка, 15% печінка, кролик, бульйон, обліпиха, Краса, мінерали, суперпреміум
від 177 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина( 35%), курка, оливки( 4%), картопля, морква, суперпреміум
від 12 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок кролика, крохмаль, масло, лляне насіння
від 133 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
Модификації Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice
Ціни на Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 1 кг | від 27 zł | 1 пропозиція | ||
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 3 кг | від 60 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 7 кг | від 132 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 58 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: риба (лосось), рис, цукрова пульпа, білок і жир риби, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: свинина, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: протеїн качки 22%, м'ясо качки 5%, злаки, жир, олія, овочі, ягоди, трави, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля, форель, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум