Корм для собак Brit Care Puppy Mini Lamb Fillets 85 g 1 шт
Brit Care Puppy Mini Lamb Fillets 85 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Puppy Mini Lamb Fillets 85 g 1 шт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla psów VAFO PRAHA sro Brit Care Dog Sasz85g Mini Szczeniak LWzbogacony prebiotykami dla dobrego trawienia.
Idealny dla wybrednych psów.
Bez konserwantów.
Pomaga w ogólnym samopoczuci... щеu.
Doskonała smakowość. Amazon.plПоскаржитись | 5 zł |
Brit Care Brit Care Mini puppy lamb fillets in gravy karma mokra dla szczeBrit Care Mini PUPPY Lamb Fillets in Gravy JAGNIĘCINA 85 g Idealny dodatek do granulek, aby poprawić dietę wybrednych psów ma... щеłych ras 85% mięsa, naturalne składniki Bez substancji konserwujących, bez konserwantów Smakowita karma dla Twojego Pupila! Specjalna formuła opracowana dla szczeniąt psów... Bee.plПоскаржитись | 8 zł |
Brit care BRIT CARE dog MINI pouch PUPPIES lamb - 85gKawałki filetów mięsnych w pysznym soku są idealnym dodatkiem do granulek, aby poprawić dietę wybrednych psów małych i małych... щеras. Kompletna karma super premium dla szczeniąt mini ras.
Wysoka smakowitość
Wzb Petkarma.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma mokra dla psa BRIT Care Mini Pouch Puppy Lamb, 85 gPełnoporcjowa mokra karma superpremium, dla szczeniąt psów ras małych i miniaturowych, z jagnięciną, filety w sosie własnym.... щеKawałki filetów mięsnych w delik... EmpikПоскаржитись | 4 zł |
BRIT CARE dog MINI pouch PUPPIES lamb | 5 zł |
Brit Care Mini Pouch Puppy Lamb 85g | 5 zł |
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 35 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: індичка, курка, горошок, нут, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: індичка (28%), свіжа курка (26%), жовтий горох (16 %), курячий жир, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, в составе: криль, гарбуз, крохмаль, сочевиця, протеїн, сушений кокос, водорості
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, індичка, креветки, бульйон, морква, розмарин, мінерали, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, лохина, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, дріжджі, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: 85% м'ясо та субпродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, лохина, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина 60%), рослинні похідні, олії, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти 63% (свинина, яловичина, 15% куряча печінка), клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: субпродукти, яловичина 30%, птиця 10%, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, баранина, бульйон, курка, свинина, індичка, яйця, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: куряча печінка, свинина, яловичина, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яловичина, курка, клас: преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: серця індички, гусяча печінка, клас: преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум