Корм для собак Brit Premium Fish with Fish Skin 1 шт 0.4 кг
Фото 7 |
Brit Premium Fish with Fish Skin 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Fish with Fish Skin 1 шт 0.4 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT Premium by Nature Fish with Fish Skin 400 g Ryba i rybie skóryMokra, bezzbożowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras.Receptura jest pełnoporcjowa, oparta na rybach i kurczaku - nie zaw... щеiera innego mięsa. Ciekawym dodatkiem jest rybia skóra. Całość dostarcza białka pochodzenia zwierzęcego, dbając tym samym o dobrą kondycję psa. Karma została wzbogacona o kolagen w celu wsparcia mobilności stawów psa. Wysoka zawartość ryb w karmie, a także olej z łososia, zapewniają odpowiedni poziom nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega, które wzmacniają odporność oraz porpawiają wygląd skóry i sierści psa. Wysoka wilgotność karmy pozytywnie odziałuje na układ moczowy psa, przyczyniając się do lepszej filtracji nerek.
Forma mięsnego pasztetu z podrobami jest chętnie jedzona nawet przez wybredne psy.
Skład:
Ryb Fera.plПоскаржитись | 5 zł |
Brit Premium By Nature Fish with Fish Skin - puszka dla psa 400g BP14400Brit Premium By Nature Fish with Fish Skin - puszka dla psa Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Ze względu... щеna fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie i kondycje zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Fish with Fish Skin , która opiera się o mięso ryby i skórę ryby. Karmy zapewniają doskonałą kondycje fizyczną, a także wsparcie układu pokarmowego. Miskakarmy.plПоскаржитись | 5 zł |
Brit BRIT dog Premium by Nature FISH with FISH skin - 400gPasztet mięsny z rybami dla psów. Idealny dodatek do granulatu.
Komp Petkarma.plПоскаржитись | 7 zł |
Mokra karma z rybą BRIT Premium By Nature, 400 gBrit Premium by Nature Fish with Fish Skin wzbogacony o olej z łososia Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras.... щеMięsny pasztet z rybią skórą dl... EmpikПоскаржитись | 5 zł |
Brit Premium By Nature Ryba / Fish with Fish Skin 400g | 5 zł |
BRIT Premium By Nature Puszka Ryba 400g | 7 zł |
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 32% (4% яловичини), овочі 4%, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 64 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 28%, 4% лосось, 4% форель, преміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 31 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для кісток, в составе: курка (41 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Модификації Brit Premium Fish with Fish Skin
Ціни на Brit Premium Fish with Fish Skin |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Fish with Fish Skin 1 шт 0.4 кг | від 5 zł | 8 пропозицій | ||
Brit Premium Fish with Fish Skin 1 шт 0.8 кг | від 8 zł | 11 пропозицій | ||
Brit Premium Fish with Fish Skin 6 шт 0.8 кг | від 57 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курячі серця, коричневий рис, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичі шлунки, клас: преміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: перепілка, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: індичка, бульйон, курка, печінка, ромашка, мінерали, олія, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 58%, курячий бульйон 35,5%, куряче серце 4%, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, клас: преміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловича печінка, картопля, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: баранина, бульйон, крохмаль, мінерали, олія, дріжджі, клас: преміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: перепілка, фрукти, клас: преміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: преміум