Корм для собак Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy 0.18 кг
Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy 185 g 0.4 кг0.18 кг |
|
Монопротеїновий корм підходить для щоденного годування собак із харчовою алергією, допомагає у діагностиці харчової алергії та в елімінаційній дієті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy 0.18 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla psów z alergią Dolina Noteci Premium Allergy 185 g (590292 | 5 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Allergy 185 g | 5 zł |
Dolina Noteci Perfect Care Karma Allergy Jagnięcina 185g DARMOWA DOSTAWA + | 5 zł |
Dolina Noteci Dolina Noteci Perfect Care karma mokra dla psa allergy jagni | 10 zł |
ще 4 пропозиції
Корм призначений для собак:
- з підтвердженою харчовою алергією
- при підозрі на харчову алергію (на елімінаційну дієту)
- з чутливим травним трактом
- породи: німецькі вівчарки, тер'єри, далматини, боксери, англійські сеттери, французькі бульдоги, англійські бульдоги та лабрадори
- виключення алергену з раціону собаки
- полегшення дратівливих симптомів алергії, таких як свербіж
- зменшення шлунково-кишкових захворювань, пов'язаних із харчовою непереносимістю
- підтримання високої засвоюваності та рівня харчування організму
Модификації Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy
Ціни на Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy 0.4 кг | від 10 zł | 9 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy 0.18 кг | від 5 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →