Корм для собак Dolina Noteci Superfood Deer/Duck 0.4 кг
Dolina Noteci Superfood Deer/Duck 400 g 0.4 кг0.8 кг |
|
Корм містить до 80% м'яса і продуктів тваринного походження (40% оленина, 40% качка).
Без штучних ароматизаторів, барвників і підсилювачів смаку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Superfood Deer/Duck 0.4 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood Jeleń i kaczka 400 gMokra karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood jeleń i kaczka zawierająca aż 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (jele... щеń 40%, kaczka 40%). W jej składzie znajdują się także świeże owoce oraz naturalne dodatki o niezwykle wysokiej zawartości składników biologicznie aktywnych – pozytywnie oddziałujących na organizm psa. Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych. Wspiera odporność i wspomaga trawienie. Karma dla psa w puszce Dolina Noteci Superfood nie zawiera zbóż. Waga 400 g. Electro.plПоскаржитись | 8 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood Jeleń i kaczka 400 gMokra karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood jeleń i kaczka zawierająca aż 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (jele... щеń 40%, kaczka 40%). W jej składzie znajdują się także świeże owoce oraz naturalne dodatki o niezwykle wysokiej zawartości składników biologicznie aktywnych – pozytywnie oddziałujących na organizm psa. Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych. Wspiera odporność i wspomaga trawienie. Karma dla psa w puszce Dolina Noteci Superfood nie zawiera zbóż. Waga 400 g.... Avans.plПоскаржитись | 8 zł |
Dolina Noteci Superfood karma mokra dla psa Jeleń i kaczka 400g DARMOWA DO
BEZ ZBÓŻ
WSPIERAJĄCA ODPORNOŚĆ
WSPOMAGAJĄCA TRAWIENIE
ZAWIERA ZESTAW WITAMIN I SKŁADNIKÓW MINERALNYCH zoo24.plПоскаржитись | 9 zł |
Dolina Noteci Dolina Noteci Superfood karma mokra dla psa jeleń i kaczka 4Mokra karma dla psów, zawierająca aż 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (jeleń 40%, kaczka 40%). W jej składzie zn... щеajdują się także świeże owoce oraz naturalne dodatki o niezwykle wysokiej zawartości składników biologicznie aktywnych – pozytywnie oddziałujących na organizm psa, takich jak... Bee.plПоскаржитись | 13 zł |
Dolina Noteci Superfood Jeleń i Kaczka - puszka dla psa 400 g DN30400Dolina Noteci Superfood Jeleń i Kaczka - mokra karma dla psów Dolina Noteci Superfood Jeleń i Kaczka - to pełnoporcjowa karma... щеprzeznaczona dla dorosłych psów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 9 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Dolina Noteci Superfood
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, цісарка, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: гусак, яловичина, курка, свинина, жир, крохмаль, морква, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка 26%, яловичина 26%, курка 18%, свинина 10%, курячий жир, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, яловичина, курка, свинина, жир, яйця, крохмаль, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, бульйон, дорадо, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, яловичина, курка, свинина, жир, крохмаль, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, яловичина, свинина, індичка, жир, яйця, крохмаль, овочі, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, телятина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: баранина, яловичина, курка, свинина, жир, крохмаль, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, телятина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
Модификації Dolina Noteci Superfood Deer/Duck
Ціни на Dolina Noteci Superfood Deer/Duck |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Superfood Deer/Duck 0.4 кг | від 8 zł | 9 пропозицій | ||
Dolina Noteci Superfood Deer/Duck 0.8 кг | від 11 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: качка, перепел, бульйон, банан, гарбуз, мінерали, шпинат, груша, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (яловичина 5%), морква 4%, злаки, молюски, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50%, риба та рибопродукти (лосось 5%), злаки, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (ягня 5%), картопля, злаки, молюски, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: яловичина, яловиче серце, легені, печінка, горло, рубець, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% яловичина, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, лосось, картопля, клас: суперпреміум