Корм для кішок Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla kotów DNP Sp z oo Dolina Noteci Superfood KOT Kura WołowinSkładniki są gotowane na parze i przygotowywane ręcznie.
Są formułowane bez dodatków konserwantów i barwników.
Wolny od okr... щеucieństwa zwierząt.
Bez zbóż i glutenu.
Wszystkie wybrane składniki są w 100% naturalne. Amazon.plПоскаржитись | 17 zł |
Mokra karma dla kotów Dolina Noteci Superfood z kurczakiem, wołowiną i dorRozetka.pl Поскаржитись | 4 zł |
Karma mokra Dolina Noteci Superfood z kurczakiem, wołowiną i doradą 85g ZWMokra karma dla kota Superfood kurczak i wołowina z doradą 85g, Dolina Noteci Kurczak, wołowina i dorada to wyjątkowe gatunki... щеmięsa oraz bogata w witaminę B12 ryba, które stanowią podstawę receptury mokrej karmy Dolina Noteci Superfood – jest ich aż 80%! To produkt stworzony z myślą o charakterystycz Komputronik.plПоскаржитись | 10 zł |
DOLINA NOTECI Superfood kurczak, wołowina, dorada 85g mokra karma dla kotóMokra, pełnoporcjowa karma dla kotów z kurczakiem, wołowiną oraz doradą.
Karma w pełni pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie n... щеiezbędne składniki odżywcze oraz mineralne dla dorosłych kotów, zawiera wysoką zawartość witaminy B12. Odpowiednio zbilansowany skład zapewnia prawidłowy rozwój oraz dobrą kondycję kotów.
Karma została wzbogacona w wiele cennych substancji funkcjonalnych takich jak: omułka zielonowargoweg Fera.plПоскаржитись | 4 zł |
DOLINA NOTECI Superfood z kurczakiem, wołowiną i doradą - mokra karma dlaAkces-markt.pl Поскаржитись | 6 zł |
Karma mokra dla kota DOLINA NOTECI Superfood, kurczak i wołowina z doradą,Pełnoporcjowa karma mokra dla kotów dorosłych Podstawę receptury mokrej karmy Dolina Noteci Superfood dla kota stanowią wyjąt... щеkowe gatunki mięsa oraz ryby bog... EmpikПоскаржитись | 4 zł |
Серія Dolina Noteci Superfood
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, бульйон, дорадо, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: качка, перепел, бульйон, банан, гарбуз, мінерали, шпинат, груша, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: качка, перепел, бульйон, банан, гарбуз, мінерали, шпинат, груша, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: баранина, креветки, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, цісарка, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
Модификації Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream
Ціни на Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream | від 4 zł | 6 пропозицій | ||
Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream 10 pcs | від 43 zł | 1 пропозиція | ||
Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream 20 pcs | від 45 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 45.5%, куряча шинка 4.5%, рис 1%, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 45.5%, креветки 4.5%, рис 1%, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 50%, рис 1%, суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе куряче, куряча печінка, овочі, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.07 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе куряче 55%, ягня 7%, овочі, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, страус, карбонат кальцію, хлорид натрію, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.19 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, лосось, свинина, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.19 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка (88%), свинина, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, качиний шлунок, серце, карбонат кальцію, хлорид натрію, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, кролик, карбонат кальцію, хлорид натрію, суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.3 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, суперпреміум