Корм для кішок Dolina Noteci Superfood Trout/Tuna
Dolina Noteci Superfood Trout/Tuna |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Superfood Trout/Tuna
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma mokra Dolina Noteci Superfood z pstrągiem i tuńczykiem 85g ZW-KAR-DLMokra karma dla kota Superfood pstrąg i tuńczyk 85g, Dolina Noteci Aż 80% zawartości stanowi kompozycja wyselekcjonowan Komputronik.plПоскаржитись | 10 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Superfood Pstrąg i tuńczyk 85 gMokra karma dla kota Dolina Noteci Superfood, której aż 80% zawartości stanowi kompozycja wyselekcjonowan Electro.plПоскаржитись | 10 zł |
DOLINA NOTECI Superfood z pstrągiem i tuńczykiem - mokra karma dla kota -Akces-markt.pl Поскаржитись | 6 zł |
Dolina Noteci Superfood Pstrąg i Tuńczyk - saszetka dla kota 85g DNK20Dolina Noteci Superfood Pstrąg i Tuńczyk - mokra karma dla kotów Linia Superfood dla kotów od Doliny Noteci to odpowiedzialne... щеoraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że kociak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę Superfood Pstrąg i Tuńczyk za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udziału składników mięsnych oraz niezwykle ważnych w kociej diecie dodatków funkcjonalnych. Dodatkowo linia karm Superfood to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Produkty z tej kategorii są przetworzone w minimalnym, koniecznym dla bezpieczeństwa i higieny stopniu, przez co zapewniają pełnię składników odżywczych w najkorzystniej przyswajalnej formie. Mokra karma dla kotów Dolina Noteci Superfood Pstrąg i Tuńczyk Superfood Pstrąg i Tuńczyk to pełnoporcjowa, wysokomięsna karma w saszetce dla dorosłych kotów. Jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów - na poziomie 80%. Zawartość wysokiej jakości białka, czyli pstrąga, tuńczyka, wołowiny oraz kurczaka, bez wątpienia pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niestrawności czy alergii pokarmowych. Godna uwagi jest wysoka zawartość witamin, oraz składników mineralnych. Mięso pstrąga jest doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, ponadto znajdują się w nim duże ilości łatwo przyswajalnego białka. Oprócz tego mięso pstrąga jest bogate w cenne witaminy (szczególnie z grupy B oraz A, D, E) i minerały, a także korzystnie wpływające na funkcjonowanie całego organizmu aminokwasy. Obecna w mięsie pstrąga astaksantyna wykazuje bardzo silne działanie antyoksydacyjne i skutecznie wyłapuje oraz niweluje z organizmu wolne rodniki. Tuńczyk, oprócz tego że jest cennym źródłem białka, jest także bogatym źródłem fosforu. Obecność w karmie wołowiny, sprawia że jest ona źródłem wysoko przyswajalnego żelaza, które odpowiada za procesy krwiotwórcze, funkcjonowanie szpiku kostnego, układu odpornościowego i nerwowego. Kurczak jest z pewnością niskokaloryczny Miskakarmy.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Superfood Pstrąg i tuńczyk 85 gMokra karma dla kota Dolina Noteci Superfood, której aż 80% zawartości stanowi kompozycja wyselekcjonowan Avans.plПоскаржитись | 10 zł |
DOLINA NOTECI Superfood pstrąg i tuńczyk 85g mokra karma dla kotówMokra, pełnoporcjowa karma dla kotów z pstrągiem i tuńczykiem.
Kar Fera.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma mokra dla kota DOLINA NOTECI Superfood, pstrąg i tuńczyk, 85 gPełnoporcjowa karma mokra dla kotów dorosłych Podstawę receptury mokrej karmy Dolina Noteci Superfood dla kota stanowią wyjąt... щеkowe gatunki mięsa oraz ryby bog... EmpikПоскаржитись | 4 zł |
Серія Dolina Noteci Superfood
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 44 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
від 44 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, бульйон, дорадо, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 44 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: баранина, креветки, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, цісарка, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: гусак, яловичина, курка, свинина, жир, крохмаль, морква, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, бульйон, дорадо, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
Модификації Dolina Noteci Superfood Trout/Tuna
Ціни на Dolina Noteci Superfood Trout/Tuna |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Superfood Trout/Tuna | від 4 zł | 7 пропозицій | ||
Dolina Noteci Superfood Trout/Tuna 10 pcs | від 44 zł | 2 пропозиції | ||
Dolina Noteci Superfood Trout/Tuna 20 pcs | від 84 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, індичка, креветки, бульйон, морква, розмарин, мінерали, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: кролик, куряче філе, свинина, суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% тунець, бульйон, морква, розмарин, мінерали, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, риба, субпродукти, курка, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, куряче філе, свинина, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, філе індички, свинина, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: птах, свинина, філе сайди, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичину, філе індички, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, філе індички, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (44%, у тому числі курка 4%), крупи, суперпреміум