Корм для кішок Dolina Noteci Premium Rich in Duck 12 pcs
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Rich in Duck 12 pcs 12 шт24 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Rich in Duck 12 pcs
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dolina Noteci Premium, 12 x 185 g - Bogata w kaczkęWyborna, niczym posiłek przyrządzony w domu. Wspaniały smak pełnej kawałków mięsa karmy Dolina Noteci Premium dla dorosłych k... щеotów skusi do jedzenia nawet wybredne zwierzęta i dostarczy im wiele ważnych substancji odżywczych. Karma została przyrządzona z dużą ilością mięsa i jest źródłem wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 75 zł |
Dolina Noteci Premium, 12 x 185 g - Bogata w kaczkęWyborna, niczym posiłek przyrządzony w domu. Wspaniały smak pełnej kawałków mięsa karmy Dolina Noteci Premium dla dorosłych k... щеotów skusi do jedzenia nawet wybredne zwierzęta i dostarczy im wiele ważnych substancji odżywczych. Karma została przyrządzona z dużą ilością mięsa i jest źródłem wysokowartościo Bitiba.plПоскаржитись | 70 zł |
Dolina Noteci Premium, 12 x 185 g - Bogata w kaczkę | 72 zł |
Dolina Noteci Premium, 24 x 185 g - Bogata w kaczkęWyborna, niczym posiłek przyrządzony w domu. Wspaniały smak pełnej kawałków mięsa karmy Dolina Noteci Premium dla dorosłych k... щеotów skusi do jedzenia nawet wybredne zwierzęta i dostarczy im wiele ważnych substancji odżywczych. Karma została przyrządzona z dużą ilością mięsa i jest źródłem wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 144 zł |
Dolina Noteci Premium, 12 x 185 g - Bogata w kaczkę | 70 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон лосося, мінеральні речовини, насіння подорожника, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис коричневий, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, курка, свинина, індичка, яйця, морква, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, баранина, курка, індичка, яйця, картопля, олія, клас: преміум
від 64 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, гусятина, свинина, бульйон, картопля, яйця, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан, бульйон з дикого кабана, мінеральні речовини, клас: преміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, курка, яловичина, морква, рис, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 75 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
Модификації Dolina Noteci Premium Rich in Duck
Ціни на Dolina Noteci Premium Rich in Duck |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Duck 12 pcs | від 70 zł | 6 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Duck 24 pcs | від 134 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 70 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 45 zł
вологий корм, 0.2 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, бульйон, лосось, батат, журавлина, мінерали, преміум
від 73 zł
вологий корм, 0.2 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курячого філе, бульйон, куряча печінка, жир, кабан, буряк, чорниця, преміум
від 43 zł
вологий корм, 0.2 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, бульйон, шлунки птиці, печінка, жир, баранина, лосось, преміум
від 57 zł
вологий корм, 0.2 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан, преміум
від 72 zł
вологий корм, паучи, 0.07 кг, 16 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, бульйон, телятина, печінка, курячий жир, мінерали, преміум
від 65 zł
вологий корм, 0.08 кг, 32 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, овочі, тріска, лосось, субпродукти, овочі, мінерали, преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо, субпродукти (21% печінка птиці), мінерали
від 48 zł
вологий корм, 0.4 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, індичка, кролик, птах, суперпреміум