Корм для кішок Dolina Noteci Premium Sterilized Duck Dish 85 g
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Sterilized Duck Dish 85 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Sterilized Duck Dish 85 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma mokra dla kotów sterylizowanych Dolina Noteci Premium Sterilised Z KMokra karma dla kotów sterylizowanych danie z kaczki 85 g, Dolina Noteci Premium Danie z kaczki to pełnoporcjowy pokarm dla k... щеotów po sterylizacji. Aby zminimalizować ryzyko nadwagi i otyłości – ta bezzbożowa karma mokra została wzbogacona o substancje wpływające na procesy trawienia: L-karnitynę, zwiększającą dostępność składników energetycznych i podwyższającą tempo przemiany materii, fruktooligosach Komputronik.plПоскаржитись | 11 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Kaczka 85 gKarma dla kota DOLINA NOTECI Kaczka 85 g przeznaczona dla sterylizowanych kotów. Electro.plПоскаржитись | 11 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Kaczka 85 gKarma dla kota DOLINA NOTECI Kaczka 85 g przeznaczona dla sterylizowanych kotów.... Avans.plПоскаржитись | 11 zł |
Dolina Noteci DOLINA NOTECI KOT sasz.85g STERILISED KACZKA /10 | 7 zł |
Dolina Noteci Premium Sterilised Danie z Kaczki 85g | 6 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, яловичий бульйон, натуральний коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон лосося, мінеральні речовини, насіння подорожника, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан, бульйон з дикого кабана, мінеральні речовини, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 64 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка 60%, бульйон з індички, картопля 7%, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, коричневий рис, мінеральні речовини, клас: преміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 75 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: ягня, преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: печінка, преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
від 26 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, індичка, печінка, лосось, преміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти тваринного та рослинного походження, преміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, преміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, преміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яловичина, курка, кролик, преміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, мінеральні речовини, преміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: птах, журавлина, свинина, яловичина, риба, крохмаль, мінерали, суперпреміум