Корм для кішок Dolina Noteci Premium Tuna Fillet 85 g
Dolina Noteci Premium Tuna Fillet 85 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Tuna Fillet 85 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z tuńczyka 85 gAby w pełni zaspokoić specyficzne wymagania żywieniowe i preferencje smakowe należy urozmaicać kotu posiłki. Zastosowane w produkcji karmy mięso z tuńczyka czyni produkt bogatym w białko o wysokiej strawności i jakości biologicznej oraz w wartościowe aminokwasy takie jak leucyna, lizyna i selen. Electro.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z tuńczyka 85 gAby w pełni zaspokoić specyficzne wymagania żywieniowe i preferencje smakowe należy urozmaicać kotu posiłki. Zastosowane w produkcji karmy mięso z tuńczyka czyni produkt bogatym w białko o wysokiej strawności i jakości biologicznej oraz w wartościowe aminokwasy takie jak leucyna, lizyna i selen.... Avans.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z tuńczyka 85 gAby w pełni zaspokoić specyficzne wymagania żywieniowe i preferencje smakowe należy urozmaicać kotu posiłki. Zastosowane w produkcji karmy mięso z tuńczyka czyni produkt bogatym w białko o wysokiej strawności i jakości biologicznej oraz w wartościowe aminokwasy takie jak leucyna, lizyna i selen.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 4 zł |
Dolina Noteci Karma Dolina Noteci Premium filet z tuńczyka w sosie 85 g - | 12 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, яловичий бульйон, натуральний коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 75 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 134 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан, бульйон з дикого кабана, мінеральні речовини, клас: преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 123 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 129 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: курка, бульйон, яйця, крохмаль, мінерали, олія, дріжджі, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яловичина, курка, клас: преміум
від 70 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе грудки індички 60%, бульйон, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе грудки індички 60%, бульйон, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, фазан, лебідь, преміум
від 11 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 4 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: курка, лосось, м'ясні та рибні продукти, крупи, олії, жири, преміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, преміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, преміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня, преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 28%, 4% лосось, 4% форель, преміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, бульйон, Качині сердечка, печінка, жир, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 32% (4% яловичини), овочі 4%, преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, курячий бульйон, цукіні, мінерали, масло, лушпиння подорожника, преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе курячої грудки 60%, курячий бульйон, преміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, бульйон, курка, печінка, курячий жир, мінерали, преміум