Корм для кішок Dolina Noteci Premium Tuna Dish
Dolina Noteci Premium Tuna Dish |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Tuna Dish
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma mokra dla kotów dorosłych Dolina Noteci Premium Danie Z Tuńczykiem 8Mokra karma dla kotów dorosłych wszystkich ras danie z tuńczyka 85 g, Dolina Noteci Premium Danie z tuńczyka to pełnoporcjowa... щеbezzbożowa karma przeznaczona dla dorosłych kotów. Zawarte w niej mięso tuńczyka jest źródłem białka i kwasów n-3 oraz niezbędnego w diecie kotów kwasu arachidonowego, wpływającego m.in. na wygląd sierści. Obecne w rybach kwasy eikozapentaenow Komputronik.plПоскаржитись | 11 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Tuńczyk 85 gMokra karma marki DOLINY NOTECI z tuńczykiem dla kotów dorosłych wszystkich ras. Electro.plПоскаржитись | 11 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Tuńczyk 85 gMokra karma marki DOLINY NOTECI z tuńczykiem dla kotów dorosłych wszystkich ras.... Avans.plПоскаржитись | 11 zł |
Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Kot Danie z tuńczyka saszetka 85g | 12 zł |
Dolina Noteci Premium Danie z Tuńczyka 85gDolina Noteci
Danie z tuńczyka to pełno porcjowy pokarm dla kotów wszystkich ras.
Zawarte w ni... щеej mięso tuńczyka jest źródłem białka i kwasów n-3 oraz niezbędnego w diecie kotów kwasu arachidonowego, wpływającego m.in. na wygląd sierści.
Obecne w rybach kwasy eikozapentaenow Carrefour.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 6 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, яловичий бульйон, натуральний коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, гусятина, свинина, бульйон, картопля, яйця, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон лосося, мінеральні речовини, насіння подорожника, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, коричневий рис, мінеральні речовини, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка 60%, бульйон з індички, картопля 7%, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, коричневий рис, мінеральні речовини, клас: преміум
від 64 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, лосось, тунець, преміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 4 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка,, преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 4 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, ягня, преміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 4 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: качка, індичка, преміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 4 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, індичка, тунець, преміум
від 12 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 4 шт, вік: від 2 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, олії, жири, преміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, бульйон, яловичі серця, печінка, курячий жир, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе грудки індички 60%, бульйон, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 32% (4% яловичини), овочі 4%, преміум