Корм для кішок Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce 1 шт12 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma mokra dla kota DOLINA NOTECI Premium, filet z łososia w sosie, 185 gDolina Noteci Premium Adult Filet z Łososia to pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych kotów z łososiem. Wysoka zawartość tej... щеryby dostarcza wielu cennych sk... EmpikПоскаржитись | 9 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z łososia 185 gŁosoś to jeden z ulubionych kocich przysmaków. Ta szlachetna ryba dostarcza niezwykle cennych nienasyconych kwasów tłuszczowy... щеch, które determinują m.in. prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomagają kontrolować stany zapalne, których dłuższa obecność w organizmie może prowadzić do poważnych chorób. Nasza mokra karma dla kotów przypomina konsystencją domowy posiłek – ma postać wilgotnego, soczystego mięsa. Electro.plПоскаржитись | 8 zł |
Dolina Noteci Premium Filet z Łososia 185g - puszka dla kota 185g DN45185Dolina Noteci Premium Filet z Łososia - mokra karma dla kotów Dolina Noteci Premium Filet z Łososia - to pełnoporcjowa karma... щеprzeznaczona dla dorosłych kotów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z łososia 185 gŁosoś to jeden z ulubionych kocich przysmaków. Ta szlachetna ryba dostarcza niezwykle cennych nienasyconych kwasów tłuszczowy... щеch, które determinują m.in. prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomagają kontrolować stany zapalne, których dłuższa obecność w organizmie może prowadzić do poważnych chorób. Nasza mokra karma dla kotów przypomina konsystencją domowy posiłek – ma postać wilgotnego, soczystego mięsa.... Avans.plПоскаржитись | 10 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z łososia 185 gŁosoś to jeden z ulubionych kocich przysmaków. Ta szlachetna ryba dostarcza niezwykle cennych nienasyconych kwasów tłuszczowy... щеch, które determinują m.in. prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomagają kontrolować stany zapalne, których dłuższa obecność w organizmie może prowadzić do poważnych chorób. Nasza mokra karma dla kotów przypomina konsystencją domowy posiłek – ma postać wilgotnego, soczystego mięsa.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 8 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Dolina Noteci Premium
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: гусак, гусячий бульйон, яблуко, клас: преміум
від 64 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, курка, свинина, індичка, яйця, морква, клас: преміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, баранина, курка, індичка, яйця, картопля, олія, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, гусак, свинина, бульйон, картопля яйця, мінерали, олія, клас: преміум
від 75 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, курка, телятина, яловичина, яйця, макарони, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 80 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кролик 26%, яловичина 25%, свинина 24%, тріска 5%, крохмаль, жир курки, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, масло лосося, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис коричневий, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
Модификації Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce
Ціни на Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce | від 7 zł | 8 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce 12 pcs | від 95 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 9 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, птах, преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і субпродукти (курячі 4%), злаки, преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, кролик, преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: курка 51%, курячий кістковий бульйон 18%, тунець 9%, куряче серце 3%, преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% індик, 15% ягня, печінка, 2% горохова мука, преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, преміум