Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce 1 szt.12 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z łososia 185 gŁosoś to jeden z ulubionych kocich przysmaków. Ta szlachetna ryba dostarcza niezwykle cennych nienasyconych kwasów tłuszczowy... więcejch, które determinują m.in. prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomagają kontrolować stany zapalne, których dłuższa obecność w organizmie może prowadzić do poważnych chorób. Nasza mokra karma dla kotów przypomina konsystencją domowy posiłek – ma postać wilgotnego, soczystego mięsa. Electro.plZłóż skargę | 8 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z łososia 185 gŁosoś to jeden z ulubionych kocich przysmaków. Ta szlachetna ryba dostarcza niezwykle cennych nienasyconych kwasów tłuszczowy... więcejch, które determinują m.in. prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomagają kontrolować stany zapalne, których dłuższa obecność w organizmie może prowadzić do poważnych chorób. Nasza mokra karma dla kotów przypomina konsystencją domowy posiłek – ma postać wilgotnego, soczystego mięsa.... Avans.plZłóż skargę | 8 zł |
Dolina Noteci Premium Filet z Łososia 185g - puszka dla kota 185g DN45185Dolina Noteci Premium Filet z Łososia - mokra karma dla kotów Dolina Noteci Premium Filet z Łososia - to pełnoporcjowa karma... więcejprzeznaczona dla dorosłych kotów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 7 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Filet z łososia 185 gŁosoś to jeden z ulubionych kocich przysmaków. Ta szlachetna ryba dostarcza niezwykle cennych nienasyconych kwasów tłuszczowy... więcejch, które determinują m.in. prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomagają kontrolować stany zapalne, których dłuższa obecność w organizmie może prowadzić do poważnych chorób. Nasza mokra karma dla kotów przypomina konsystencją domowy posiłek – ma postać wilgotnego, soczystego mięsa.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 8 zł |
Karma mokra dla kota DOLINA NOTECI Premium, filet z łososia w sosie, 185 gDolina Noteci Premium Adult Filet z Łososia to pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych kotów z łososiem. Wysoka zawartość tej... więcejryby dostarcza wielu cennych sk... EmpikZłóż skargę | 9 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Dolina Noteci Premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na serce, v sostave: wołowina, pstrąg, wieprzowina, rosół, jajka, minerały, olej, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, bulion z kaczki, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, gęś, wieprzowina, bulion, ziemniaki, jajka, minerały, masło, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, cielęcina, indyk, jajka, ziemniaki, masło, klasa: premium
od 70 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 62 zł
mokra karma, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 138 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, rosół, skrobia, minerały, masło, drożdże, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 152 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, wołowina, wieprzowina, dorsz, klasa: premium
od 139 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: kaczka, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, skrobia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce
Ceny na Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce | od 7 zł | 9 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Cat Salmon Fillet in Sauce 12 pcs | od 95 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 9 zł
mokra karma, 0.41 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, drób, premium
od 8 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 9 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: kurczak 51%, rosół z kości kurczaka 18%, tuńczyk 9%, serca kurczaka 3%, premium
od 10 zł
mokra karma, 0.41 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, premium
od 10 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, królik, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.41 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby (kurczak 4%), zboża, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 26% indyk, 15% jagnięcina, wątróbka, 2% mąka grochowa, premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 8 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, premium
od 8 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, premium