Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Rich in Duck 0.4 kg 12 pcs
Zdjęcia 3 | od 70 do 148 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Rich in Duck 0.4 kg 12 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Rich in Duck 0.4 kg 12 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dolina Noteci Premium, 12 x 400 g - Bogata w kaczkęOjej, czyżby mój kochany człowiek sam dziś dla mnie ugotował? Nie do końca, choć Dolina Noteci Premium do złudzenia przypomina posiłek przygotowany w domu. Jest pyszna i pożywna i zachęci do jedzenia nawet wybredne koty. Jej zrównoważony i wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 77 zł |
Dolina Noteci Premium Karma Mokra Dla Kota Bogata W Kaczkę 12 X 400G ZestaDOLINA NOTECI PREMIUM Karma mokra dla kota Bogata w Kaczkę 12 x 400g ZESTAW Mokra, pełnoporcjowa karma dla kotów dorosłych wszystkich ras Kaczka to jeden z n... EmpikZłóż skargę | 70 zł |
Dolina Noteci Premium, 24 x 400 g - Bogata w kaczkęOjej, czyżby mój kochany człowiek sam dziś dla mnie ugotował? Nie do końca, choć Dolina Noteci Premium do złudzenia przypomina posiłek przygotowany w domu. Jest pyszna i pożywna i zachęci do jedzenia nawet wybredne koty. Jej zrównoważony i wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 148 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 139 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka, rosół z kurczaka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 95 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona babki płesznik, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, drożdże, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, makaron, rosół, minerały, psyllium, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 62 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, brązowy ryż, masło, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina, marchew, tymianek, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 129 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 69 zł
mokra karma, 0.2 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, rosół, wątróbka drobiowa, tłuszcz, dzik, burak, jagody, premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 70 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 45 zł
mokra karma, 0.2 kg, 6 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, łosoś, batat, żurawina, minerały, premium
od 43 zł
mokra karma, 0.2 kg, 6 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, rosół, żołądki drobiowe, wątróbka, tłuszcz, jagnięcina, łosoś, premium
od 57 zł
mokra karma, 0.2 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dzik, premium
od 74 zł
mokra karma, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso, podroby (21% wątróbka drobiowa), minerały
od 65 zł
mokra karma, 0.08 kg, 32 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, warzywa, dorsz, łosoś, podroby, warzywa, minerały, premium
od 58 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i przetwory mięsne (mięso 59%), ryby i przetwory rybne (łosoś 100%), super premium
od 72 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 16 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, bulion, cielęcina, wątróbka, tłuszcz z kurczaka, minerały, premium