Корм для кішок Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 180 g
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 180 g 1 шт 0.4 кг1 шт 0.18 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 180 g
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma mokra dla kotów dorosłych Dolina Noteci Premium Z Jagnięciną 185g ZWMokra karma dla kota bogata w jagnięcinę 185 g, Dolina Noteci Premium Jagnięcina to delikatne mięso, które pozostaje wyjątkow... щеo soczyste nawet po gotowaniu. Doskonale sprawdza się w menu kotów cierpiących na alergie pokarmowe. Mięso jagnięce jest źródłem L-karnityny, która zwiększa wydolność organizmu - jest więc idealnym źródłem białka dla aktywnych czworonogów. Dostarcza też witamin z grupy B, odpowiadających m.in. za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, immunologiczneg Komputronik.plПоскаржитись | 11 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Jagnięcina 185 gKarma pełnoporcjowa Dolina Noteci Premium 185 g, dla dorosłych kotów wszystkich ras bogata w jagnięcinę 185 g. Electro.plПоскаржитись | 11 zł |
Dolina Noteci Premium Bogata w Jagnięcinę - puszka dla kota 185g DNK8Dolina Noteci Premium Bogata w Jagnięcinę - mokra karma dla kotów Dolina Noteci Premium Bogata w Jagnięcinę - to pełnoporcjow... щеa karma przeznaczona dla dorosłych kotów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma mokra 185 g jagnięcina Dolina Noteci KotBricomarche.pl Поскаржитись | 6 zł |
Karma dla kota DOLINA NOTECI Premium Jagnięcina 185 gKarma pełnoporcjowa Dolina Noteci Premium 185 g, dla dorosłych kotów wszystkich ras bogata w jagnięcinę 185 g.... Avans.plПоскаржитись | 11 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Dolina Noteci Premium
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 136 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: свинина, бульйон, курка, морква, картопля, яйця, олія, клас: преміум
від 70 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 63 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: качка, бульйон, яловичина, курка, свинина, крохмаль, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, гарбуз, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 152 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, яловичина, свинина, тріска, клас: преміум
від 139 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 95 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 12 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: гусак, гусячий бульйон, яблуко, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
Модификації Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb
Ціни на Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 400 g | від 6 zł | 13 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Lamb 180 g | від 4 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, преміум
від 5 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина 4%), крупи, риба, карамельний сироп, преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 8 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: курка 51%, курячий кістковий бульйон 18%, тунець 9%, куряче серце 3%, преміум
від 5 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і субпродукти (курячі 4%), злаки, преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум