Корм для собак Dolina Noteci Premium Rich in Venison 20 шт
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 0.5 kg 20 pcs |
|
М'ясо оленини є цінним джерелом заліза, селену, міді та цинку.
Без синтетичних ароматизаторів, підсилювачів смаку і барвників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Rich in Venison 20 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dolina Noteci Premium w saszetkach, 20 x 500 g - Bogata w dziczyznęWystarczy otworzyć saszetkę, aby pies mógł zjeść pyszny posiłek! Dolina Noteci Premium w saszetkach to nie tylko przekąska na specjalne okazje, ale także pełnoporcjowa karma w codziennej diecie. Mokra karma zawiera dużo mięsa i ma zbilansowany, kompletny skład odżywczy. Skład karmy jest bardzo czytelny, dlatego dokładnie wiesz, co podajesz swojemu... щеpsu. Oprócz mięsa i podrobów zawiera również brązowy ryż i marchewkę. Karma dla psów Dolina Noteci Premium została przyprawiona bazylią, która zawiera naturalne olejki eteryczne oraz olejem lnianym, który dostarcza cennych składników odżywczych i substancji witalnych, takich jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Dolina Noteci Premium Pouches 20 x 500 g w skrócie: Holistyczna karma mokra klasy permium dla dorosłych psów. Z dużą ilością mięsa: źródło wysokiej jakości białka zwierzęcego, pyszny smak. Bez pszenicy i glutenu: odpowiednie dla wrażliwych psów z odpowiednimi alergiami i nietolerancjami Zooplus.plПоскаржитись | 127 zł |
Dolina Noteci Premium w saszetkach, 20 x 500 g - Bogata w dziczyznęWystarczy otworzyć saszetkę, aby pies mógł zjeść pyszny posiłek! Dolina Noteci Premium w saszetkach to nie tylko przekąska na specjalne okazje, ale także pełnoporcjowa karma w codziennej diecie. Mokra karma zawiera dużo mięsa i ma zbilansowany, kompletny skład odżywczy. Skład karmy jest bardzo czytelny, dlatego dokładnie wiesz, co podajesz swojemu... щеpsu. Oprócz mięsa i podrobów zawiera również brązowy ryż i marchewkę. Karma dla psów Dolina Noteci Premium została przyprawiona bazylią, która zawiera naturalne olejki eteryczne oraz olejem lnianym, który dostarcza cennych składników odżywczych i substancji witalnych, takich jak kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Bitiba.plПоскаржитись | 120 zł |
Dolina Noteci Premium w saszetkach, 20 x 500 g - Bogata w dziczyznę | 120 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 129 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, гусятина, свинина, бульйон, картопля, яйця, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, коричневий рис, мінеральні речовини, клас: преміум
від 70 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 243 zł
вологий / консерви, паучи, 40 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе грудки індички 60%, бульйон, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, баранина, бульйон, курка, свинина, індичка, яйця, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: серця індички, гусяча печінка, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе курячої грудки 60%, курячий бульйон, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
Модификації Dolina Noteci Premium Rich in Venison
Ціни на Dolina Noteci Premium Rich in Venison |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 1 шт | від 4 zł | 18 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 10 шт | від 62 zł | 5 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 20 шт | від 120 zł | 3 пропозиції | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Venison 40 шт | від 239 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 135 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, індичка, м'ясний бульйон, картопля, клас: преміум
від 123 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 123 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 123 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 120 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, комплекс антиоксидантів, в составе: риба, бульйон, вода, індичка, печінка, білок, лосось, горох, картопля, клас: холістик
від 125 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 125 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 95 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум
від 77 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди
від 95 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (курка, яловичина), водорості, мінерали, олії, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум