Корм для собак Dolina Noteci Premium Adult Lamb 9 kg
Dolina Noteci Premium Adult Lamb 9 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Adult Lamb 9 kg
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma Dolina Noteci Premium Suszona jagniecina dla dorosłych psów wsKarma Dolina Noteci Premium jagnięcina to pełnoporcjowa suszona karma bytowa dla dorosłych psów wszystkich ras, pokrywająca w... ще100% ich dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, w tym minerały i witaminy. Jej mniej inwazyjna metoda suszenia ciepłym powietrzem powoduje, że karma zachowuje wysoką wartość odżywczą i biologiczną wszystkich świeżych surowców wykorzystanych w jej produkcji. Dzięki głównemu składowi zawierającemu suszone mięso i słodzone wnętrzności z jagnięciny, wołowiny, wieprzowiny i dorsza, ta mieszanka karmy ma wysoką zawartość tkanki mięśniowej (40%). Zawarta w składzie jagnięcina zapewnia zwierzęciu wysoką smakowitość.Głó Rozetka.plПоскаржитись | 165 zł |
Dolina Noteci Premium jagnięcina 9 kg dla psaSpecyfikacja Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Smak... щеkarmy Jagnięcina Waga produktu 9 kg Rasa psa Każda rasa Rodzaj zwierzęcia Pies Brak sztucznych barwników Tak Bezglutenowe Tak Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Plastikowa torba Bez laktozy Tak Bez konserwantów Tak Wiek zwierzęcia Dorosły Zawartość wilgoci 16% Białko 26% Popiół surowy 7% Włókna surowe 3% Zawartość tłuszczu 15% Szerokość 600mm Długość 150mm Wysokość 400mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 214 zł |
DOLINA NOTECI Premium jagnięcina - suszona karma dla psa - 9 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 182 zł |
Dolina Noteci Premium, jagnięcina - 9 kgTwój pies zasługuje tylko na to, co najlepsze. Dzięki pysznej suchej karmie Dolina Noteci Premium z Jagnięciną możesz go napr... щеawdę rozpieszczać. Pierwszym składnikiem jest jagnięcina, która jest niskotłuszczowy Zooplus.plПоскаржитись | 188 zł |
DOLINA NOTECI PREMIUM - SUSZONA JAGNIĘCINA 9 KG Poszukujesz idealnego jedzenia dla swojego psiaka ? Sięgnij po suszoną karmę produkowaną przez firmę Dolina Noteci. To kar... щеma, które spełni oczekiwania nawet bardzo wybrednego zwierzaka. Dolina Noteci to polska, przygotowana z najwyższą starannością kompletna karma dla psa. Regionalne produkty od lokalnych dostawców to gwarancja świeżości i jakości składników, z których przygotowywane są karmy! DOLINA NOTECI PREMIUM SUSZONA KARMA O SMAKU JAGNIĘCINY 9 KG Karmy suszone Dolina Noteci Premium to wyjątkowa linia produktów przeznaczonych do żywienia dorosłych psów produkowana przy użyciu nowatorskiej technologii suszenia w niskiej temperaturze. Taki proces zapewnia utrzymanie wysokiej wartości odżywczej użytych do produkcji świeżych surowców, ograniczając do minimum utratę ich cennych witamin i minerałów. ZALETY: ✅ Bez zbóż ✅ 80% mięsa ✅ Lekkostrawna ✅ Zawartość prebiotyków Dolina Noteci Premium Suszona Jagnięc Erli.plПоскаржитись | 164 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Dolina Noteci Premium
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 70 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе грудки індички 60%, бульйон, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, свинина, бульйон, курка, яйця, картопля, мінерали, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, свинина, баранина, яловичина, індичка, яйця, морква, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе курячої грудки 60%, курячий бульйон, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, курка, яловичина, картопля, бульйон, мінерали, насіння, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, коричневий рис, олія, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон лосося, мінеральні речовини, насіння подорожника, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, гарбуз, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе тунця 60%, бульйон тунця, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: гусак, гусячий бульйон, яблуко, клас: преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 150 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, яловичина, свинина, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудза, білок птиці 18%, кукурудзяне борошно, ячмінь, жир, клас: преміум
від 182 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 50%, ягня 20%, курка 19%, жир, буряк, олія, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, свинина, тріска, клас: преміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, рибне борошно, жир, пульпа буряків, соус, мінерали, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленіна, яловичина, свинина, тріска, клас: преміум
від 155 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кролик, субпродукти, овочі, олії, жири, насіння, мінерали, дріжджі, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум