Корм для собак Dolina Noteci Premium Junior Dried Lamb 4 kg
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Junior Dried Lamb 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Junior Dried Lamb 4 kg
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dolina Noteci Karma Premium Szczenia/Junior Jagnięcina 4 kg S9142327Myślę marki Dolina Noteci
Kolor: Wielobarwny
Wymiary: 32,4 x 18,4 x 29,7 cm
Odniesienie: S9142327
Jeśli to, czego chcesz,... щеto jakość w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plПоскаржитись | 163 zł |
Sucha karma Dolina Noteci Premium Junior z jagnięciną dla szczeniąt i młodSucha karma Dolina Noteci Premium Junior z jagnięciną 4 kg to pełnoporcjowa karma bytowa dla szczeniąt i młodych psów średnic... щеh i dużych ras. Skład karmy pokrywa dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, uwzględniając fazę wzrostu i rozwoju młodych psów. Metoda suszenia ciepłym powietrzem zachowuje wysoką wartość odżywczą i biologiczną świeżych surowców, 80% składu to mięso i podroby z jagnięciny, wołowiny, wieprzowiny i dorsza, z 40% udziałem mięśni szkieletowych. Karma Dolina Noteci Premium Junior jagnięcina wyróżnia się wysoką smakowitością dzięki jagnięcinie o wyjątkowych walorach sensorycznych. Profil kwasów tłuszczowych jest utrzymany dzięki dodatkowi oleju lnianego. Nie zawiera alergizujących zbóż, zastąpionych skrobią ziemniaczaną. Lecytyna optymalizuje wchłanianie składników odżywczych, utrzymuje sierść w dobrej kondycji i redukuje zmiany neurozwyrodnien Rozetka.plПоскаржитись | 90 zł |
Dolina Noteci Premium Junior jagnięcina dla psa 4kgSpecyfikacja Bez laktozy Tak Waga produktu 4 kg Bezglutenowe Tak Rodzaj zwierzęcia Pies Rasa psa... щеKażda rasa Bez konserwantów Tak Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Smak karmy Jagnięcina Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Plastikowa torba Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Brak sztucznych barwników Tak Bez cukru Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Bez soi Tak Wiek zwierzęcia Junior Zawartość wilgoci 16% Włókna surowe 3% Białko 28% Popiół surowy 7% Zawartość tłuszczu 15% Szerokość 297mm Długość 184mm Wysokość 324mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 122 zł |
Dolina Noteci Premium junior jagnięcina 4 kgKompletna, zbilansowana, suszona na powietrzu karma dla zwierząt domowych. Delikatny proces suszenia przyczynia się do zachow... щеania składników odżywczych i zachowania ich wyśmienitego smaku, a jednocześnie gwarantuje stabilność mikrobiologiczn Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 85 zł |
DOLINA NOTECI Premium Junior Suszona Jagnięcina - suszona karma dla szczenAkces-markt.pl Поскаржитись | 89 zł |
Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium junior jagnięcina 4 kg DARMOWADELIKATNA METODA SUSZENIA W NISKIEJ TEMPERATURZE
BEZ DODATKU FOSFORANÓW
BEZ ZBÓŻ
BEZ MĄCZEK
DLA MŁODYCH PSÓW RAS Ś... щеREDNICH I DUŻYCH zoo24.plПоскаржитись | 79 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 134 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан, бульйон з дикого кабана, мінеральні речовини, клас: преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 123 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 129 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: курка, бульйон, яйця, крохмаль, мінерали, олія, дріжджі, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яловичина, курка, клас: преміум
від 70 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе грудки індички 60%, бульйон, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 80 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кролик 26%, яловичина 25%, свинина 24%, тріска 5%, крохмаль, жир курки, клас: преміум
від 105 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для серця, для кісток, в составе: лосось, качка, домашня птиця, рис, лушпиння насіння подорожника, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для серця, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум