Корм для собак Dolina Noteci Premium Junior Dried Rabbit 4 kg
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Junior Dried Rabbit 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Junior Dried Rabbit 4 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dolina Noteci Karma Premium Szczenia/Junior Królik 4 kg S9142326Myślę marki Dolina Noteci
Kolor: Wielobarwny
Wymiary: 33,2 x 17,5 x 30,4 cm
Odniesienie: S9142326
Jeśli to, czego chcesz,... щеto jakość w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plПоскаржитись | 163 zł |
Sucha karma Dolina Noteci Premium Junior z królikiem dla szczeniąt i młodyKarma Dolina Noteci Premium Junior z królikiem 4 kg to kompletna karma suszona dla szczeniąt i młodych psów średnich oraz duż... щеych ras. Skład karmy zaspokaja codzienne zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminy i minerały, uwzględniając specyficzne potrzeby wzrostu i rozwoju młodych psów. Metoda suszenia w niskiej temperaturze zachowuje wysoką wartość odżywczą i biologiczną świeżych surowców użytych do produkcji. Karma zawiera 80% mięsa i podrobów z królika, wołowiny, wieprzowiny i dorsza, z czym aż 40% to mięśnie szkieletowe. Mięso dostarcza kreatyny, ważnego źródła energii dla mięśni, stanowiąc istotny składnik diety psa. Kombinacja surowców, z wysokim udziałem mięsa z królika i dorsza, zapewnia pełny profil aminokwasów egzogennych i długołańcuchowy Rozetka.plПоскаржитись | 80 zł |
Dolina Noteci Premium Junior królik dla psa 4kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Bezglut... щеenowe Tak Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Smak karmy Królik Bez laktozy Tak Rasa psa Każda rasa Bez cukru Tak Wiek zwierzęcia Junior Bez soi Tak Bez konserwantów Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Forma dawkowania Stały Waga produktu 4 kg Rodzaj zwierzęcia Pies Popiół surowy 7% Włókna surowe 3% Białko 28% Zawartość tłuszczu 15% Szerokość 304mm Długość 175mm Wysokość 332mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 122 zł |
Dolina Noteci Premium junior królik 4 kgKompletna, zbilansowana, suszona na powietrzu karma dla zwierząt domowych. Delikatny proces suszenia przyczynia się do zachow... щеania składników odżywczych i zachowania ich wyśmienitego smaku, a jednocześnie gwarantuje stabilność mikrobiologiczn Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 85 zł |
DOLINA NOTECI Premium Junior Suszony Królik - sucha karma dla psa - 4 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 89 zł |
DOLINA NOTECI Premium Junior Królik- karma suszona dla psa 4kg | 86 zł |
DOLINA NOTECI Premium Junior Suszony Królik - sucha karma dla psa - 4 kg | 103 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, яловичий бульйон, натуральний коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 134 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан, бульйон з дикого кабана, мінеральні речовини, клас: преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 123 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 134 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: курка, бульйон, яйця, крохмаль, мінерали, олія, дріжджі, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яловичина, курка, клас: преміум
від 70 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе грудки індички 60%, бульйон, насіння подорожника 0.1%, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 82 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: баранина 26%, яловичина 25%, свинина 24%, тріска 5%, жир, яйця 3%, клас: преміум
від 105 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для серця, для кісток, в составе: лосось, качка, домашня птиця, рис, лушпиння насіння подорожника, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для серця, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум