Корм для собак Dolina Noteci Superfood Veal/Lamb 300 g 1 шт
Dolina Noteci Superfood Veal/Lamb 300 g |
|
Корм на 80% складається з м'яса і продуктів тваринного походження (телятина 45%, баранина 35%).
Без штучних ароматизаторів, барвників і підсилювачів смаку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Superfood Veal/Lamb 300 g 1 шт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dolina Noteci Superfood Cielęcina i Jagnięcina - saszetka dla psa 300g DN5Dolina Noteci Superfood Cielęcina i Jagnięcina - mokra karma dla psów Linia Superfood dla psów od Doliny Noteci to odpowiedzi... щеalne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę Superfood Cielęcina i Jagnięcina za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udziału składników mięsnych oraz owoców. Dodatkowo linia karm Superfood to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Produkty z tej kategorii są przetworzone w minimalnym, koniecznym dla bezpieczeństwa i higieny stopniu, przez co zapewniają pełnię składników odżywczych w najkorzystniej przyswajalnej formie. Mokra karma dla psów Dolina Noteci Superfood Cielęcina i Jagnięcina Superfood Cielęcina i Jagnięcina to pełnoporcjowa karma w saszetce dla dorosłych psów wszystkich ras. Jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów, na poziomie 80%. Zawartość wysokiej jakości białka z cielęciny i jagnięciny, bez wątpienia pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niestrawności czy alergii pokarmowych. Godna uwagi jest wysoka zawartość witamin, oraz składników mineralnych. Cielęcina jest bezsprzecznie bogata w witaminy z grupy B: niacynę, ryboflawinę i tiaminę. Są one istotne przede wszystkim w prawidłowym rozwoju układu nerwowego. Jest ona też ważnym źródłem niezbędnej dla tworzenia czerwonych krwinek witaminy B 12 oraz składników mineralnych takich jak: żelazo, fosfor, potas i sód. Jagnięcina jest cennym źródłem L-karnityny, kwasu linolowego, witamin z grupy B a także składników mineralnych takich jak: potas, magnez, cynk, żelazo i selen. L-karnityna niewątpliwie wpływa korzystnie na pracę układu nerwowego, a kwas linolowy wspomaga odporność organizmu, zmniejsza poziom stężenia złego cholesterolu we krwi i reguluje metabolizm glukozy. Mięso jagnięce jest cenne również w uwagi na wysoką zawartość kwasu ortowego, który niewątpliwie ma zdolność hamowania rozwoju chorób nowotworowych. O wysokiej jakości karmy Superfood stanowi również wiele zdrowych dodatków. Prebiotyki MOS oraz beta glukany bezsprzecznie zwiększają odporność oraz pozwalają zachować zdrową florę przewodu pokarmowego. Również siemię lniane, psyllium (babka płesznik), juka Mojave wpływają na przewód pokarmowy oraz regulują gospodarkę węglowodanowo - lipidową. Natomiast algi morskie dostarczają łatwo przyswajalnych składników mineralnych i witamin, a omułek nowozelandzki, glukozamina i chondroityna Miskakarmy.plПоскаржитись | 7 zł |
Dolina Noteci Karma DNP SUPERFOOD CIELĘCINA I JAGNIĘCINA 300g | 16 zł |
Dolina Noteci SuperFood Cielęcina Jagnięcina 300g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHB
RECEPTURA OPARTA NA NIEPRZETWORZONYCH SUROWCACH
BEZ KONSERWANTÓW
BEZ SZTUCZNYCH AROMATÓW zoo24.plПоскаржитись | 7 zł |
Dolina Noteci Dolina Noteci Superfood cielęcina jagnięcina karma mokra dlaBezzbożowa karma dla psów SuperFood o wysokiej zawartości składników odżywczych i właściwościach dietoprofilakty Bee.plПоскаржитись | 11 zł |
DOLINA NOTECI Superfood CIELĘCINA JAGNIĘCINA 300g DOLINA NOTECI Superfood CIELĘCINA JAGNIĘCINA 300g Bezzbożowa karma dla psów o wysokiej zawartości składników odżywczych... щеi właściwościach dietoprofilakty Erli.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma mokra dla psa DOLINA NOTECI Superfood, cielęcina i jagnięcina, 300 gMokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Pełnowartościow EmpikПоскаржитись | 6 zł |
Серія Dolina Noteci Superfood
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: качка, перепел, бульйон, банан, гарбуз, мінерали, шпинат, груша, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, бульйон, дорадо, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: баранина, креветки, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, цісарка, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: качка, перепел, бульйон, банан, гарбуз, мінерали, шпинат, груша, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: качка, перепел, бульйон, банан, гарбуз, мінерали, шпинат, груша, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум