Karm dla psów Dolina Noteci Superfood Veal/Lamb 300 g 1 szt.
Dolina Noteci Superfood Veal/Lamb 300 g |
|
Pasza składa się w 80% z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (cielęcina 45%, jagnięcina 35%).
Bez sztucznych aromatów, barwników i wzmacniaczy smaku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Superfood Veal/Lamb 300 g 1 szt.
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mokra karma dla psów DNP Sp z oo Dolina Noteci Superfood 300G Celecine JagWysoka strawność.
Łatwe trawienie.
Jest przeznaczony do terapii żywieniowej psów.
Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie jelit... więcej.
Może być stosowany zarówno terapeutycznie, jak i profilaktycznie Amazon.plZłóż skargę | 22 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood Cielęcina i jagnięcina 300 gMokra karma dla psa Dolina Noteci Superfood cielęcina i jagnięcina saszetka 300 g Electro.plZłóż skargę | 6 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood Cielęcina i jagnięcina 300 gMokra karma dla psa Dolina Noteci Superfood cielęcina i jagnięcina saszetka 300 g... Avans.plZłóż skargę | 6 zł |
Dolina Noteci Dolina Noteci Superfood cielęcina jagnięcina karma mokra dlaBezzbożowa karma dla psów SuperFood o wysokiej zawartości składników odżywczych i właściwościach dietoprofilakty Bee.plZłóż skargę | 11 zł |
Dolina Noteci Superfood Cielęcina i Jagnięcina - saszetka dla psa 300g DN5Dolina Noteci Superfood Cielęcina i Jagnięcina - mokra karma dla psów Linia Superfood dla psów od Doliny Noteci to odpowiedzi... więcejalne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę Superfood Cielęcina i Jagnięcina za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udziału składników mięsnych oraz owoców. Dodatkowo linia karm Superfood to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Produkty z tej kategorii są przetworzone w minimalnym, koniecznym dla bezpieczeństwa i higieny stopniu, przez co zapewniają pełnię składników odżywczych w najkorzystniej przyswajalnej formie. Mokra karma dla psów Dolina Noteci Superfood Cielęcina i Jagnięcina Superfood Cielęcina i Jagnięcina to pełnoporcjowa karma w saszetce dla dorosłych psów wszystkich ras. Jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów, na poziomie 80%. Zawartość wysokiej jakości białka z cielęciny i jagnięciny, bez wątpienia pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niestrawności czy alergii pokarmowych. Godna uwagi jest wysoka zawartość witamin, oraz składników mineralnych. Cielęcina jest bezsprzecznie bogata w witaminy z grupy B: niacynę, ryboflawinę i tiaminę. Są one istotne przede wszystkim w prawidłowym rozwoju układu nerwowego. Jest ona też ważnym źródłem niezbędnej dla tworzenia czerwonych krwinek witaminy B 12 oraz składników mineralnych takich jak: żelazo, fosfor, potas i sód. Jagnięcina jest cennym źródłem L-karnityny, kwasu linolowego, witamin z grupy B a także składników mineralnych takich jak: potas, magnez, cynk, żelazo i selen. L-karnityna niewątpliwie wpływa korzystnie na pracę układu nerwowego, a kwas linolowy wspomaga odporność organizmu, zmniejsza poziom stężenia złego cholesterolu we krwi i reguluje metabolizm glukozy. Mięso jagnięce jest cenne również w uwagi na wysoką zawartość kwasu ortowego, który niewątpliwie ma zdolność hamowania rozwoju chorób nowotworowych. O wysokiej jakości karmy Superfood stanowi również wiele zdrowych dodatków. Prebiotyki MOS oraz beta glukany bezsprzecznie zwiększają odporność oraz pozwalają zachować zdrową florę przewodu pokarmowego. Również siemię lniane, psyllium (babka płesznik), juka Mojave wpływają na przewód pokarmowy oraz regulują gospodarkę węglowodanowo - lipidową. Natomiast algi morskie dostarczają łatwo przyswajalnych składników mineralnych i witamin, a omułek nowozelandzki, glukozamina i chondroityna Miskakarmy.plZłóż skargę | 7 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Dolina Noteci Superfood
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, kurczak, bulion, homar, krewetki, minerały, spirulina, małże, super premium
od 27 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: perliczka, wołowina, wieprzowina, indyk, tłuszcz, jajka, warzywa, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, cielęcina, kurczak, bulion, minerały, mule, spirulina, super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, cielęcina, kurczak, bulion, minerały, mule, spirulina, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: sarna, wołowina, kurczak, rosół, minerały, super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 84 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: pstrąg, tuńczyk, wołowina, bulion, kurczak, minerały, mule, spirulina, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, bulion, dorado, minerały, mule, spirulina, super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, kurczak, bulion, homar, krewetki, minerały, spirulina, małże, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: pstrąg, tuńczyk, wołowina, bulion, kurczak, minerały, mule, spirulina, super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, bulion, dorado, minerały, mule, spirulina, super premium
od 81 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, kurczak, bulion, homar, krewetki, minerały, spirulina, małże, super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium