Корм для собак Dolina Noteci Superfood Duck/Quail 0.4 кг
Фото 3 |
Dolina Noteci Superfood Duck/Quail 400 g 0.4 кг0.8 кг |
|
80% корму становить м'ясо і продукти тваринного походження (качка 54%, перепела 26%).
Без штучних ароматизаторів, барвників і підсилювачів смаку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Superfood Duck/Quail 0.4 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood Kaczka i przepiórka 400 gMokra karma dla psów, zawiera aż 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (kaczka 54%, przepiórka 26%). W karmie zawarte... щеsą również świeże owoce oraz naturalne dodatki takie jak np. omułek nowozelandzki czy wodorosty morskie. Karma została przetworzona w minimalnym stopniu dzięki czemu zachowuje maksymalnie dużo wartości odżywczych pochodzących z jej surowców. Electro.plПоскаржитись | 8 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood Kaczka i przepiórka 400 gMokra karma dla psów, zawiera aż 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (kaczka 54%, przepiórka 26%). W karmie zawarte... щеsą również świeże owoce oraz naturalne dodatki takie jak np. omułek nowozelandzki czy wodorosty morskie. Karma została przetworzona w minimalnym stopniu dzięki czemu zachowuje maksymalnie dużo wartości odżywczych pochodzących z jej surowców.... Avans.plПоскаржитись | 9 zł |
Dolina Noteci Superfood KACZKA I PRZEPIÓRKA 400g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBA
BEZ ZBÓŻ
WSPIERAJĄCA ODPORNOŚĆ
WSPOMAGAJĄCA TRAWIENIE
ZAWIERA ZESTAW WITAMIN I SKŁADNIKÓW MINERALNYCH zoo24.plПоскаржитись | 9 zł |
Dolina Noteci Superfood Kaczka i Przepiórka - puszka dla psa 400 g DN28400Dolina Noteci Superfood Kaczka i Przepiórka - mokra karma dla psów Dolina Noteci Superfood Kaczka i Przepiórka - to pełnoporc... щеjowa karma przeznaczona dla dorosłych psów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood Kaczka i przepiórka 400 gMokra karma dla psów, zawiera aż 80% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (kaczka 54%, przepiórka 26%). W karmie zawarte... щеsą również świeże owoce oraz naturalne dodatki takie jak np. omułek nowozelandzki czy wodorosty morskie. Karma została przetworzona w minimalnym stopniu dzięki czemu zachowuje maksymalnie dużo wartości odżywczych pochodzących z jej surowców.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 8 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Dolina Noteci Superfood
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, яловичина, курка, свинина, жир, яйця, крохмаль, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, яловичина, курка, свинина, жир, крохмаль, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, яловичина, свинина, індичка, жир, яйця, крохмаль, овочі, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: баранина, яловичина, курка, свинина, жир, крохмаль, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, бульйон, дорадо, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина, яловичина, свинина, індичка, жир, яйця, крохмаль, морква, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, курка, свинина, жир, яйця, крохмаль, морква, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, телятина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кролик, яловичина, свинина, індичка, жир, яйця, крохмаль, морква, гарбуз, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, телятина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: цісарка, яловичина, свинина, індичка, жир, яйця, овочі, клас: суперпреміум
від 84 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 20 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
Модификації Dolina Noteci Superfood Duck/Quail
Ціни на Dolina Noteci Superfood Duck/Quail |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Superfood Duck/Quail 0.4 кг | від 7 zł | 8 пропозицій | ||
Dolina Noteci Superfood Duck/Quail 0.8 кг | від 11 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (яловичина 5%), морква 4%, злаки, молюски, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50%, риба та рибопродукти (лосось 5%), злаки, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (ягня 5%), картопля, злаки, молюски, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: качка, перепел, бульйон, банан, гарбуз, мінерали, шпинат, груша, клас: суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: яловичина, яловиче серце, легені, печінка, горло, рубець, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% яловичина, 4% рис, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 74% ягня, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум