Корм для собак Dolina Noteci Premium Adult Venison 9 kg
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Adult Venison 9 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Adult Venison 9 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma Dolina Noteci Premium dziczyzna dla dorosłych psów wszystkichSucha karma Dolina Noteci Premium z dziczyzną to doskonały wybór na rozpieszczenie kubków smakowych psa. Mięso z dziczyzny i... щеwątróbka został Rozetka.plПоскаржитись | 165 zł |
Dolina Noteci Premium KARMA suszona dorosłych PSÓW dziczyzna 9 kg DARMOWA
DELIKATNA METODA SUSZENIA W NISKIEJ TEMPERATURZE
BEZ DODATKU FOSFORANÓW
BEZ ZBÓŻ
BEZ MĄCZEK zoo24.plПоскаржитись | 159 zł |
Dolina Noteci Premium, dziczyzna - 9 kgSucha karma Dolina Noteci Premium z dziczyzną to doskonały wybór na rozpieszczenie kubków smakowych psa. Mięso z dziczyzny i... щеwątróbka zostały dodane do karmy, aby zachwycić zmysły psa i zapewnić mu wysokiej jakości źródło białka, które wspomaga siłę mięśni. Dolina Noteci Premium została również starannie opracowana, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie dla układu pokarmowego Twojego pupila. Unikalna kombinacja nieaktywnych szczepów drożdży może pomóc zoptymalizować trawienie psa. Składniki takie jak nasiona psyllium planatgo i inulina z cykorii również aktywnie wspierają florę jelitową. Ponadto karma ta nie zawiera dodatku fosforanów, co oznacza, że nerki nie są nadmiernie obciążone. Dolina Noteci Premium z dziczyzną w skrócie: Kompletna karma dla dorosłych psów. Idealna dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym. Mięso z dziczyzny i wątroba: wysokiej jakości białka wspierają mięśnie. Specjalna kombinacja trzech nieaktywnych szczepów drożdży: wspiera florę jelitową i układ trawienny. Nasiona babki płesznik: wspomagają prawidłowe trawienie. Cenny prebiotyk (inulina z cykorii): wspiera rozwój pożytecznych bakterii w jelitach. Naturalne przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 153 zł |
Dolina Noteci Premium dziczyzna 9 kgKompletna, zbilansowana, suszona na powietrzu karma dla zwierząt domowych. Delikatny proces suszenia przyczynia się do zachow... щеania składników odżywczych i zachowania ich wyśmienitego smaku, a jednocześnie gwarantuje stabilność mikrobiologiczn Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 152 zł |
Dolina Noteci Suszona Karma Dla Psa Bogata W Dziczyznę 9KgDOLINA NOTECI Suszona karma dla psa Bogata w Dziczyznę 9kg DOLINA NOTECI Suszona karma dla psa Bogata w Dziczyznę 9kg - ORYGI... щеNALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA Doli... EmpikПоскаржитись | 196 zł |
DOLINA NOTECI Premium Dziczyzna- karma suszona dla psa 9kg | 165 zł |
Dolina Noteci Premium, dziczyzna - 2 x 9 kgSucha karma Dolina Noteci Premium z dziczyzną to doskonały wybór na rozpieszczenie kubków smakowych psa. Mięso z dziczyzny i... щеwątróbka zostały dodane do karmy, aby zachwycić zmysły psa i zapewnić mu wysokiej jakości źródło białka, które wspomaga siłę mięśni. Dolina Noteci Premium została również starannie opracowana, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie dla układu pokarmowego Twojego pupila. Unikalna kombinacja nieaktywnych szczepów drożdży może pomóc zoptymalizować trawienie psa. Składniki takie jak nasiona psyllium planatgo i inulina z cykorii również aktywnie wspierają florę jelitową. Ponadto karma ta nie zawiera dodatku fosforanów, co oznacza, że nerki nie są nadmiernie obciążone. Dolina Noteci Premium z dziczyzną w skrócie: Kompletna karma dla dorosłych psów. Idealna dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym. Mięso z dziczyzny i wątroba: wysokiej jakości białka wspierają mięśnie. Specjalna kombinacja trzech nieaktywnych szczepów drożdży: wspiera florę jelitową i układ trawienny. Nasiona babki płesznik: wspomagają prawidłowe trawienie. Cenny prebiotyk (inulina z cykorii): wspiera rozwój pożytecznych bakterii w jelitach. Naturalne przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 300 zł |
Серія Dolina Noteci Premium
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, масло лосося, преміум
від 63 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 75 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, перець, макарони, бульйон, мінерали, насіння, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 62 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, олія, коричневий рис, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, олія, коричневий рис, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для серця, в составе: яловичина, форель, свинина, бульйон, яйця, мінерали, масло, клас: преміум
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, масло лосося, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 155 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кролик, субпродукти, овочі, олії, жири, насіння, мінерали, дріжджі, клас: преміум
від 142 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, субпродукти, овочі, олії, жири, рослинні продукти, насіння, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудза, білок птиці 18%, кукурудзяне борошно, ячмінь, жир, клас: преміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, кукурудза, рис, м'ясо птиці, висівки, жир, глютен, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 174 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 50%, ягня 20%, курка 19%, жир, буряк, олія, клас: преміум
від 150 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 156 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, яловичина, свинина, тріска, клас: преміум
від 130 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: ягня, рис, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, яловичина, свинина, клас: преміум