Корм для собак Dolina Noteci Premium Perfect Care Intestinal 0.4 кг
Dolina Noteci Premium Perfect Care Intestinal 400 g 0.4 кг0.18 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Perfect Care Intestinal 0.4 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Intestinal 400 g | 10 zł |
DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Intestinal - mokra karma dla psów z pro | 14 zł |
Dolina Noteci Dolina Noteci Perfect Care karma mokra dla psa intestinal 40 | 15 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Intestinal 400 g | 9 zł |
ще 5 пропозицій
Корм предназначен для собак:
- с склонностью к запорам и диарее
- страдающих расстройствами пищеварения с появлением газов
- требующих легкоусвояемой диеты
- с заболеваниями поджелудочной железы
- нормализация работы пищеварительного тракта – поддержание правильной консистенции стула и частоты дефекации
- уменьшение количества газов
- увеличение усвоения питательных веществ
Модификації Dolina Noteci Premium Perfect Care Intestinal
Ціни на Dolina Noteci Premium Perfect Care Intestinal |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Perfect Care Intestinal 0.4 кг | від 9 zł | 12 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Perfect Care Intestinal 0.18 кг | від 5 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →