Корм для собак Dolina Noteci Premium Perfect Care Weight Reduction 0.4 кг
Dolina Noteci Premium Perfect Care Weight Reduction 400 g 0.4 кг0.18 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Perfect Care Weight Reduction 0.4 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Weight Reduction Wieprzow | 10 zł |
Dolina Noteci Perfect Care Karma dla psa LIGHT 400g DARMOWA DOSTAWA + 3CAS | 11 zł |
DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Weight Reduction - mokra karma dla psów | 12 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Weight Reduction Wieprzow | 10 zł |
ще 6 пропозицій
Корм предназначен для собак:
- с избыточным весом и ожирением
- с низкой активностью
- среднего и старшего возраста
- прошедшых стерилизацию и кастрацию
- склонных к ожирению, например, лабрадоры, кокер-спаниели, мопсы
- уменьшение веса
- поддержание веса на постоянном уровне
- нормализация аппетита
- регуляция дефекации
Модификації Dolina Noteci Premium Perfect Care Weight Reduction
Ціни на Dolina Noteci Premium Perfect Care Weight Reduction |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Perfect Care Weight Reduction 0.4 кг | від 10 zł | 12 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Perfect Care Weight Reduction 0.18 кг | від 5 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →