Корм для собак Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy 0.4 кг
Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy 400 g 0.4 кг0.18 кг |
|
Монопротеїновий корм підходить для щоденного годування собак із харчовою алергією, допомагає у діагностиці харчової алергії та в елімінаційній дієті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy 0.4 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Allergy 400 g | 10 zł |
DOLINA NOTECI DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Allergy - mokra karma dla | 13 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Allergy 400 g | 10 zł |
Dolina Noteci Perfect Care Allergy 400g | 11 zł |
DOLINA NOTECI Perfect Care Allergy 400 g | 12 zł |
Dolina noteci Premium Perfect Care Allergy 400g | 11 zł |
Корм предназначен для собак:
- с подтвержденной пищевой аллергией
- при подозрении на пищевую аллергию (на элиминационной диете)
- с чувствительным пищеварительным трактом
- породы: немецкие овчарки, терьеры, далматины, боксеры, английские сеттеры, французские бульдоги, английские бульдоги и лабрадоры
- исключение аллергена из рациона собаки
- облегчение раздражающих симптомов аллергии, таких как зуд
- уменьшение желудочно-кишечных заболеваний, связанных с пищевой непереносимостью
- поддержание высокой усвояемости и уровня питания организма
Модификації Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy
Ціни на Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy 0.4 кг | від 10 zł | 7 пропозицій | ||
Dolina Noteci Premium Perfect Care Allergy 0.18 кг | від 5 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →