Karm dla psów Dolina Noteci Premium Junior Dried Lamb 4 kg
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Junior Dried Lamb 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Junior Dried Lamb 4 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dolina Noteci Karma Premium Szczenia/Junior Jagnięcina 4 kg S9142327Myślę marki Dolina Noteci
Kolor: Wielobarwny
Wymiary: 32,4 x 18,4 x 29,7 cm
Odniesienie: S9142327
Jeśli to, czego chcesz,... więcejto jakość w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plZłóż skargę | 163 zł |
Sucha karma Dolina Noteci Premium Junior z jagnięciną dla szczeniąt i młodSucha karma Dolina Noteci Premium Junior z jagnięciną 4 kg to pełnoporcjowa karma bytowa dla szczeniąt i młodych psów średnic... więcejh i dużych ras. Skład karmy pokrywa dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, uwzględniając fazę wzrostu i rozwoju młodych psów. Metoda suszenia ciepłym powietrzem zachowuje wysoką wartość odżywczą i biologiczną świeżych surowców, 80% składu to mięso i podroby z jagnięciny, wołowiny, wieprzowiny i dorsza, z 40% udziałem mięśni szkieletowych. Karma Dolina Noteci Premium Junior jagnięcina wyróżnia się wysoką smakowitością dzięki jagnięcinie o wyjątkowych walorach sensorycznych. Profil kwasów tłuszczowych jest utrzymany dzięki dodatkowi oleju lnianego. Nie zawiera alergizujących zbóż, zastąpionych skrobią ziemniaczaną. Lecytyna optymalizuje wchłanianie składników odżywczych, utrzymuje sierść w dobrej kondycji i redukuje zmiany neurozwyrodnien Rozetka.plZłóż skargę | 90 zł |
Dolina Noteci Premium Junior jagnięcina dla psa 4kgSpecyfikacja Bez laktozy Tak Waga produktu 4 kg Bezglutenowe Tak Rodzaj zwierzęcia Pies Rasa psa... więcejKażda rasa Bez konserwantów Tak Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Smak karmy Jagnięcina Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania Plastikowa torba Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Brak sztucznych barwników Tak Bez cukru Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Bez soi Tak Wiek zwierzęcia Junior Zawartość wilgoci 16% Włókna surowe 3% Białko 28% Popiół surowy 7% Zawartość tłuszczu 15% Szerokość 297mm Długość 184mm Wysokość 324mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 122 zł |
Dolina Noteci Premium junior jagnięcina 4 kgKompletna, zbilansowana, suszona na powietrzu karma dla zwierząt domowych. Delikatny proces suszenia przyczynia się do zachow... więcejania składników odżywczych i zachowania ich wyśmienitego smaku, a jednocześnie gwarantuje stabilność mikrobiologiczn Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 85 zł |
DOLINA NOTECI Premium Junior Suszona Jagnięcina - suszona karma dla szczenAkces-markt.pl Złóż skargę | 89 zł |
Karma suszona dla psa Dolina Noteci Premium junior jagnięcina 4 kg DARMOWADELIKATNA METODA SUSZENIA W NISKIEJ TEMPERATURZE
BEZ DODATKU FOSFORANÓW
BEZ ZBÓŻ
BEZ MĄCZEK
DLA MŁODYCH PSÓW RAS Ś... więcejREDNICH I DUŻYCH zoo24.plZłóż skargę | 79 zł |
Seria Dolina Noteci Premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: wołowina, kurczak, rosół, wieprzowina, minerały, skrobia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 64 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 100 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 41 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś, kurczak, wołowina, marchew, brązowy ryż, bulion, minerały, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka, rosół z kurczaka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, gęś, wieprzowina, bulion, ziemniaki, jajka, minerały, masło, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, cielęcina, wołowina, jajka, makaron, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, olej z łososia, premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: królik 26%, wołowina 25%, wieprzowina 24%, dorsz 5%, skrobia, tłuszcz z kurczaka, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: królik 26%, wołowina 25%, wieprzowina 24%, dorsz 5%, skrobia, tłuszcz z kurczaka, klasa: premium
od 105 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na serce, na kości, v sostave: łosoś, kaczka, drób, ryż, łuski babki, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na serce, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium